Captain Marvel 2, Vizyon Tarihi ile İlgili Yeni Gelişme!

Geçen yıl Captain Marvel 2 beklentilerin üzerinde gişe hasılatı ile güzel performans elde etti. Avengers: Endgame’de Carol Danvers için büyük bir rol oynayan ve onu geleceğin önemli bir oyuncusu olarak kurduğundan beri Captain Marvel 2’nin vizyon tarihi merak konusu.

Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) geçen yıl vizyona giren popüler filmi Captain Marvel’ın devam filmi ne zaman vizyona girecek? Captain Marvel 2 vizyon tarihi ne zaman?

Captain Marvel, gişede 1 milyar dolar barajını aşarak beklentilerin üzerinde bir performans göstermişti. Yeni ortaya çıkan bilgilere göre, merakla beklenen devam filmi olacak olan Captain Marvel 2, 2022 yılında vizyona girecek.

Resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı ve Marvel Studios duyuruyu kendileri yapmadı, ancak Hollywood Reporter’tan yeni bir rapor, yazar Megan McDonnell’in yaklaşan Disney + serisi WandaVision’daki çalışmasının ardından senaryoyu yazmak için işe alındığını gösteriyor.

Yeni filmi geliyor!

Görünüşe göre Marvel Studios için ilk Captain Marvel’ı yöneten Anna Boden ve Ryan Fleck’in devam için geri dönmesi beklenmediği için yeni bir yönetmen arayışı sürüyor.

Rapora göre Kevin Feige şu anda devam filmi yönetecek bir kadın yönetmen arıyor. Bu gelişme, Boden ve Fleck’in Marvel Studios ile ilişkisinin sona erdiği anlamına gelmiyor, çünkü rapor ikilinin muhtemelen Disney + için farklı bir projeye sahip olması için bir plan olduğunu gösteriyor.

Captain Marvel 2, Vizyon Tarihi ile İlgili Yeni Gelişme!

Raporda ayrıca Captain Marvel 2 geçmişte belirlenmeyeceğinden bahsediliyor; ilk film 90’larda ilk Iron Man’in olaylarından önce yer alırken, devam filmi günümüzde geçecek. Bu, muhtemelen bir Avengers: Endgame dünyasında kurulacağı ve galaksinin durumunu ve Thanos’un yanı sıra Kree-Skrull Savaşı’ndan nasıl etkilendiğini söylemek için iyi bir şans olduğu anlamına geliyor.

Sinemaseverler Captain Marvel’ın kaderini merak ediyorlar. The Hollywood Reporter’ın aktardığı bilgiler, Oscar’lı aktris Brie Larson’un canlandırdığı karakteri birkaç yıl içinde yeniden beyaz perdede göreceğimize işaret ediyor.

Henüz resmiyet kazanmadığının tekrar altını çizmekte fayda var Captain Marvel’ın devam filmi için bir vizyon yılı bulunuyor. Fakat o tarihin gerçekten 2022 olup olmayacağını söylemek mümkün değil, konu hakkında gelişmeler oldukça sizlere aktaracağız.

Son olarak Captain Marvel 2’nin senaryosunu Disney+ dizisi WandaVision’ın yazarı Megan McDonnell’a emanet edecek. Filmin vizyona gireceği zaman olarak da 2022 yılı gösteriliyor.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu