Tiktok Takipçi Satın Al

Logitech, Yeni POP Keys ve POP Mouse Modelini Tanıttı!

Logitech, Stüdyo Serisi’nin en yeni ürünleri POP Keys Klavye ve POP Mouse’u, özel bir etkinlikle basına aktardı. Çalışma rutinine renk katan neşeli aksesuar serisinin yeni parçaları olan klavye ve mouse, üç renk seçeneği sunan retro görünümüyle kişisel çalışma alanlarını yeniden tanımlıyor.

Yeni ürünler, Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz ve Logitech Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü Birol Sülük’ün ev sahipliğinde gerçekleşen deneyim odaklı bir sunumla basına tanıtıldı.


Mint, lila, beyaz ve güneş sarısının bir araya gelmesiyle yaz esintisi hissi uyandıran Daydream, siyah, gri ve nostaljik oyun salonlarından esinlenilen sarı renklerin iddialı kombinasyonu ile retro ruhunu sergileyen Blast ve neon mercan ile canlı ahududu renkleriyle fikirlerini daima savunanlar için tasarlanmış Heartbreaker tasarımlı POP Keys ve POP Mouse çalışma alanlarına canlılık katıyor.

POP Keys Klavye’de dördü klavyenin kendisinde olmak üzere sekiz adet değiştirilebilir emoji tuşu bulunuyor. Kullanıcılar, Logitech Options Yazılımı’nı kullanarak hoşlarına giden herhangi bir mevcut emojiye atayabilir veya arkadaşlarıyla sohbet ederken geniş bir emoji kütüphanesinden seçim yapmak için emoji menüsü tuşuna dokunabilir. POP Mouse ise emoji menüsünü tek dokunuşla rahatlıkla açan ve özelleştirilebilen dahili bir tuşa sahiptir.

Logitech, Yeni POP Keys ve POP Mouse Modelini Tanıttı!

Yeni Nesil Kısayollar ve Mekanik Tuşlarla Yazma Deneyimi

POP Keys Klavye, retro daktilo tarzındaki mekanik tuşlarla bağımlılık oluşturan yazma deneyimi sunuyor. Parmaklar tuşlar arasında sekerken tuşlara her basışta mekanik tıklamaların sesi duyuluyor. POP Keys’in retro görünümünün altında ise modern bir teknoloji yatıyor. Yeni 12 kısayol tuşu ile ekran alıntısı yapmayı, sesli dikteyi, uzun bir toplantıda mikrofonunun sesini kapatıp/açmayı ve çok daha fazlasını tek bir dokunuşla gerçekleştirmeye yardımcı oluyor.

Her Yerde İyi Hissettiren POP Mouse

Sevimli ve kompakt POP Mouse, çantaya veya cebe kolayca sığıyor ve zihin okuyormuşçasına yüksek hassasiyetten hızlı kaydırma moduna geçerek bir kaydırma hareketiyle uzun sayfalar arasında hızla gezinmeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda, avuca kolayca sığan yumuşak hatlarıyla iyi hissetmeyi de sağlıyor. Günlük işleri renklendiren ve 3 canlı renk seçeneği bulunan POP Mouse, eğlenceli bir masa alanı oluşturmaya yardımcı olan hoş bir tasarım sunuyor. POP Mouse, basit bir kopyala – yapıştır hareketiyle farklı cihazlar arasında kolayca metin, resim ve dosya aktarımı yapmak için kullanılan Flow yazılımını da destekliyor.

Logitech, Yeni POP Keys ve POP Mouse Modelini Tanıttı!

Her İkisi de Tek Seferde Üç Cihaza Bağlanıyor

Her iki POP ürünü de Bluetooth veya Logi Bolt kablosuz alıcı aracılığıyla aynı anda üç farklı cihaza bağlanabiliyor ve cihazlar arası kolayca geçiş yapılabiliyor. Her ikisi de, Logitech ürünlerinin bir imzası olan dayanıklılık ve uzun pil ömrüne sahip. Minimalist Pebble M350 Mouse, K580 ve K380 Klavyelerin de bulunduğu Stüdyo Serisi’nin en yeni ürünleri olan POP Keys, macOS, Windows, iOS, ipadOS, Chrome OS ve Android ile tam uyumlu çalışırken, POP Mouse ise Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS ve Linux ile tam uyumlu çalışır.

Logitech’in Stüdyo Serisi’ne yeni eklenen POP Mouse, renkli ve taşınabilir özellikleriyle, güçlü ve kompakt tasarımıyla, kullanıcılarının yaratıcılıklarını en üst seviyeye taşıyarak çalışma alanlarına eğlenceli ve kişiselleştirilebilir bir dokunuş katıyor. Masa düzenindeki şıklığı ve verimliliği en üst seviyeye taşımak için POP Mouse ile POP Klavye’nin birlikte kullanılması öneriliyor.

Özellikler

 • Özelleştirilebilir Emoji Tuşu: Mouse’un üstünde yer alan tuş, kullanıcılara sohbet ederken kullanmaları için tüm emoji karakterlerini eksiksiz bir şekilde sunuyor. Bu tuş, Windows veya macOS’ta kullanılabilen Logitech Options yazılımı ile herhangi bir kısayola ya da emoji tuşuna kolaylıkla atanabiliyor.
 • Canlı Renkler: Mint yeşili, lila ve güneş sarısının bir araya gelmesiyle yaz esintisi hissi uyandıran, siyah ve sarı renklerin iddialı kombinasyonu ile retro hava veren ve Neon mercan ile canlı ahududu renkleri ile derin duyguları yansıtan renk seçenekleriyle çalışma alanlarına canlılık katıyor.
 • Kompakt ve Konforlu Tasarım: Sevimli ve kompakt tasarımlı, yuvarlak hatlara sahip mouse, uzun süreli kullanımda rahatlık sunmak için avuç içine tam oturan ve mobil çalışanlar için çantaya kolayca sığan tasarımı ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.
 • Kaydırma Modları: Yüksek hassasiyetten hızlı kaydırma moduna kadar birçok özelliği ile uzun sayfalarda bile tek bir dokunuşla gezinmeye yardımcı olurken, SilentTouch teknolojisi ile ultra sessiz bir çalışma deneyimi sunuyor.
 • Her Yüzeyde Çalışan İzleme Özelliği: Yüksek hassasiyetli izleme özelliği ile hemen her yüzeyde çalışma imkanı sağlıyor. Günlük çantalara, bilgisayar çantalarına ve hatta cebe bile sığan POP mouse her yerde kullanıcıların çalışmalarıyla kendilerini ifade etmelerine olanak tanıyor.
 • Cihazlar Arası Geçiş: Flow yazılımı ile birlikte metinleri, görselleri ve üç adede kadar dosyayı cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde aktarmaya yardımcı oluyor.
 • Uzun Süreli Dayanıklılık: İki yıllık pil ömrü kullanıcılarının içerik üretmelerine, sohbet etmelerine ve içerikleriyle ilham olmalarına olanak tanıyor.

Logitech, Yeni POP Keys ve POP Mouse Modelini Tanıttı!

Ürünün Fiziksel Özellikleri  

Mouse Boyutları

 • Yükseklik: 104,8 mm
 • Genişlik: 59,4 mm
 • Derinlik: 35,2 mm
 • Ağırlık (piller dâhil): 82 gram

Bluetooth

 • Required: Bluetooth® Low Energy
 • Windows® 10 veya üzeri
 • macOS® 10.15 veya üzeri
 • Chrome™ OS1
 • iPadOS® 13.4 veya üzeri
 • Linux® 
 • Microsoft Surface
 • Logitech Software (Özelleştirilebilir emoji tuşlarını etkinleştirmek yalnızca Windows ve macOS’ta destekleniyor)

Garanti

 • 2 yıllık donanım garantisi
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu