Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni MacBook Air, Önümüzdeki Hafta Gelebileceği Söylendi!

Koronavirüs Apple Store’ları şimdilik kapatıyor olsa da, donanım ürün döngüsü devam ediyor. Görünüşe göre önümüzdeki hafta erken bir MacBook Air modeli tanıtılabilir.

Apple analistleri, 2020 boyunca MacBook yenilemelerini tahmin etmekle meşguldü ve bu da Intel yonga setlerine güvenmek yerine Apple yapımı işlemcilere geçmeye başladı.


Ayrıca, daha yeni MacBook Pro ve MacBook Air’in, en son 16 inç MacBook Pro’da görülen yeni klavye ile küçük bir güncelleme alacağı yönünde spekülasyonlar oldu . Bu yenileme Nisan ayında başlayan 2020 Q2 için tahmin ediliyor.

Yeni MacBook Air, Önümüzdeki Hafta Gelebileceği Söylendi!

Bahsi geçen tüm yenilikler için 2020 yılının ikinci çeyreğine işaret ediliyor. MacRumors’ın aktardıkları doğruysa Apple, yenilenen MacBook Air’ı önümüzdeki hafta tanıtabilir ve ardından söz konusu dizüstü bilgisayarları nisan ayında piyasaya sürmeye başlayabilir. Öte yandan devam eden Corona virüsü salgının da üretimi etkileyip etkilemeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

En son MacBook Air’ın tasarımına ait söylentiler 2018 yılının sonlarına doğru ortaya çıkmaya başlamış; Temmuz 2019’daysa cihaz, küçük bir yenilemeyle piyasaya sürülmüştü. Ne yazık ki yeni MacBook Air’ın söylentilerine ilişkin daha iyi bir klavyenin ötesinde herhangi bir bilgi mevcut değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu