TeknoDiot.com
   
   

LG Q7 ile Güney Kore Tatili Kazan!

LG Q7 ile Güney Kore Tatili Kazan!

LG Q7 ve Q7 BTS ile Güney Kore’nin kapıları açılıyor. Türk Telekom mağazalarından satın alınan LG Q7 ve Vatan mağazalarından satın alınan Q7 BTS Akıllı Telefon sizi Güney Kore seyehatine gönderiyor.

En iyi yorum yazanlar arasından 3 kişi LG G7 Fit, 1 kişi Kore gidiş – dönüş bileti ve 3 gece konaklama kazanma şansı yakalıyor! Katılmak için tıklayınız.

KATILIM KOŞULLARI

Kampanya 7 Mart – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında Türk Telekom mağazalarından satın alınan Q7 Prime ürünü için geçerlidir.
Kampanya katılımı için www.q7kazandiriyor.com adresine kişisel bilgiler (isim, adres, telefon, e-posta), ürün IMEI numarası ve fatura kopyası girilmesi zorunludur.
Katılımcının katılım gerçekleştirebilmesi için Q7 Prime ürününü satın aldıktan sonra ürün hakkındaki yorumunu www.q7kazandiriyor.com internet sitesine yazması gerekmektedir.
30 Nisan 2019 sisteme giriş için son gün olup, bu tarihe kadar sisteme giriş yapılmayan ürün veya ürünler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Yapılan yorumlar jüri tarafından değerlendirilecek olup, en iyi yorum yazanlar arasından 3 kişi LG G7 Fit, 1 kişi Kore gidiş – dönüş bileti ve 3 gece konaklama (otel konaklama masrafları) hediye edilecektir.
Hediye edilecek olan bilet, sadece Türkiye çıkışlı – yurt dışı varışlı gidiş-dönüş direkt veya aktarmalı ekonomi sınıf uçak biletlerinde geçerlidir. Yurt dışı çıkışlı – Türkiye varışlı direkt veya aktarmalı gidiş-dönüş biletlerde geçerli değildir.
Uçak biletine vergiler dahildir.
Hediye edilecek olan bilet açık bilet olup 31 Aralık 2019 tarihine kadar kullanılmak zorundadır.
Kampanya biletleri direkt veya aktarmalı gidiş-dönüş uçuşlar için geçerli olup tur, otel, gemi ve araç kiralama harcamaları kampanya dışındadır.
Konaklama yapılacak olan otel LG Electronics tarafından daha sonra belirlenecektir.
Güney Kore de yapılacak olan kişisel harcamalar kampanya dahilinde değildir.
Kampanya boyunca kazanılan hediyeler ikinci kişilere aktarılmaz, satılamaz veya nakit karşılığı talep edilemez.
Bu kampanya sadece LG Türkiye resmi distribütör garantili cihazlar için geçerlidir.
Girilen kişisel bilgiler LG Electronics Ticaret A.Ş. gizlilik politikası kapsamında korunacaktır.
LG Electronics herhangi bir zamanda kampanya tarihlerinde ve kampanya içeriğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1 yorum

Avatar
Ali 17 Mart 2019 at 22:32

SteamKey Lütfen bu sefer bana çıksın

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.