Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends: Wild Rift, Kapalı Beta İki Ülke ile Geri Dönüyor

League of Legends: Wild Rift kapalı betası daha sonra daha fazla ülkeye gelecek.

League of Legends: Wild Rift’in kapalı beta sürüm, iki ülkenin daha eklenmesiyle 8 Ekim’de devam edecek, Riot bugün duyurdu.

Riot, Filipinler, Endonezya, Malezya, Singapur ve Tayland’a ek olarak, bu kapalı betada Güney Kore ve Japonya’dan da oyuncuları davet edecek. Kapalı beta, süresi boyunca daha fazla oyuncu dalgasının davet edilmesiyle “birkaç hafta” devam edecek.


Riot Games, daha fazla bölgeye yayılmadan önce istikrara öncelik verdiğini söyledi. Kapalı betanın şu anda bulunduğu bölgelerde mevcut olmasının nedeni, bu ülkelerin birbirine “oldukça yakın” olması ve bu da şirketin küçük bir sunucu grubunu test etmesine izin vermesidir.

Wild Rift Kapalı beta yalnızca Android kullanıcıları içindir. Davet aldığınızdan emin olmak için, Google Play Store’da oyuna ön kayıt yaptırın. Oyunun diğer bölgelerde ne zaman satışa sunulacağına ilişkin ayrıntılar henüz açıklanmadı. Riot, oyunun “daha sonra” daha fazla bölgeye geleceğini söyledi.

Kapalı betayı oynamak için minimum gereksinimler şunlardır:

İlgili Makaleler
  • CPU: Dört çekirdekli, 1.5 Ghz ve üstü (32 bit veya 64 bit)
  • RAM: 1,5 GB
  • Çözünürlük: 1280 × 720

Riot’tan iOS cihazları için kapalı beta hakkında bir haber gelmedi. Daha önce, birkaç oyuncunun davetiye aldığı iOS cihazları için “küçük bir test” yapıldı. İOS cihazları olan kullanıcılar, resmi Wild Rift web sitesinde oyuna ön kayıt yaptırabilirler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu