Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG: News State Alfa Testi Detayları Açıklandı

KRAFTON, yalnızca Android cihazlarda gerçekleşecek testin 11-13 Haziran tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılacağını duyurdu.


Yalnızca ABD’de gerçekleşecek PUBG: NEW STATE Alfa Testi, oyunun performansının, sunucu ve ağ tutarlılığının ve geliştirme aşamasındaki oynanış sistemlerinin erken bir sürümünü ölçmeye odaklanacak. KRAFTON’un Alfa Testi sırasında alacağı geri bildirimler, PUBG: NEW STATE bu yıl piyasaya çıktığında şirketin topluluğunun beklentilerini karşılamasına yardımcı olacak. Alfa Testi sırasında oyuncular, fütüristik bir 8×8 harita olan TROI’ye girebilecekler ve burada lansmandan önce farklı oyun özelliklerini deneyimleyip 2051’de geçen PUBG evreninin bir bölümünü keşfedebilecekler.

PUBG: NEW STATE’in Kıdemli Yapımcısı Minkyu Park, “Alfa Testi sırasında alacağımız tüm değerli topluluk geri bildirimlerini ve oyun verilerini, piyasaya çıktığında oyuncuların beklentilerini karşılayan bir deneyimi geliştirmek ve sunmak için kullanmaya kararlıyız,” dedi ve “Hedefimiz dünyanın her köşesindeki oyuncular için gerçekten keyifli bir oyun deneyimi sunmak ve oyunu yakında topluluğun ellerine teslim etmek için sabırsızlanıyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

PUBG: News State Alfa Testi Detayları Açıklandı

Battle Royale türünün öncüleri ve PUBG‘nin yaratıcıları PUBG Studio tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021’de Android ve iOS’ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak sunulacak. PUBG: NEW STATEPUBG‘nin orijinal Battle Royale deneyimini mobil cihazlardaki en gerçekçi battle royale oyunu olarak yeniden yaratıyor.

Oyunla ilgilenenler Google Play Store sayfasından ön kayıt yaptırabilirler. iOS sürümü detayları bu yılın 3. çeyreğinde açıklanacak.

PUBG: NEW STATE Alfa Test Tarihleri

Alfa Testi Başvuru Süresi:

  • Başlangıç: 21 Mayıs 12:00 Pasifik Zaman Dilimi
  • Bitiş: 6 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

Alfa Testi:

  • Başlangıç: 11 Haziran 18:00 Pasifik Zaman Dilimi
  • Bitiş: 13 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

PUBG: News State Alfa Testi Detayları Açıklandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu