Tiktok Takipçi Satın Al

Koronavirüs Salgınından Dolayı Apple’dan iPhone Kullanıcılarına Öneri

Koronavirüs salgını, Apple, iPhone ekranlarının dezenfeksiyonu için uyarı yaptı. Apple, müşterilere akıllı telefonlarını sterilize mendillerle dezenfekte etmelerini tavsiye ediyor.

Koronavirüs salgınının yayılması ve patojenin yüzeylerde potansiyel olarak dokuz güne kadar yaşayabileceği haberi ile, akıllı telefonlar aniden dezenfeksiyonun ana hedefi haline geldi.


Apple, SARS-CoV-2l koronavirüsün enfeksiyon riskini en aza indirmek için ekranlardan ve muhafazalardan çıkarılabileceğini söylüyor. Dokunmatik ekranları en az %70 izopropil içeren alkollü mendiller veya spreylerle temizlemeniz önerilmekte.

Apple, müşterilerini ürünlerini temizlerken dikkatli olmaları konusunda da uyardı. Yumuşak, hafif nemli bir mikrofiber bez (aşırı durumlar için az miktarda sabun ve su ile) yıllarca en uygun araç olarak kabul edildi. iPhone ve iPad’de şirket, temizlik kimyasallarının yağ tutmayan kaplamayı etkisiz hale getirebileceği konusunda uyarıyor ve bu da ekranlardaki parmak izlerini ortadan kaldırıyor.

Xiaomi, Bir Ay Boyunca Müşterilerinin Ürünlerini Ücretsiz Onaracak ve Bakımını Yapacak

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu