Xiaomi, Bir Ay Boyunca Müşterilerinin Ürünlerini Ücretsiz Onaracak ve Bakımını Yapacak

Çin’de, Xiaomi bir ay boyunca ekipmanlarını ücretsiz onaracak ve bakımını yapacak.

Xiaomi’nin çamaşır makineleri, akıllı telefonları ve diğer ürünlerini kullanan müşteriler, şirketten küçük bir hediye alacak.

Bir ay içinde, firma çalışanları satılan ürünleri ücretsiz temizleyecek, onaracak ve bakımını yapacak. Xiaomi, koronavirüs ile mücadeleye katkıda bulunmaya karar verdi.

Büyük ve küçük ev aletleri, bilgisayarlar, dronlar, akıllı saatler ve diğer araçlar üreten işletmenin temsilcileri, akıllı telefon sahiplerine cihazların ücretsiz temizliğini ve dezenfekte edilmesini sundu. Buna ek olarak, kullanıcılar cihazlarının pilini 7 dolarlık bir fiyatla daha modern bir pille değiştirebilirler.

Xiaomi, Bir Ay Boyunca Müşterilerinin Ürünlerini Ücretsiz Onaracak ve Bakımını Yapacak

Koronavirüs için Xiaomi’den ataklar

Bir ay boyunca, Xiaomi teknolojisini kullanan Çinli insanlar akıllı telefonlarını ultraviyole ışıkla temizleyebilecek ve ayrıca su geçirmez özel bir filmi yapıştırabilecekler.

Sadece Çinli bir şirket tarafından daha önce üretime sokulan belirli modellerin sahipleri eski bir mobil cihazdaki pili değiştirebilecek. Bunlar arasında Xiaomi Mi Max 3, Redmi 6, Redmi 6A, Xiaomi Mi Mix 2, Mix 3, Mix 2S ve Xiaomi 8 ve 9 serileri. Xiaomi çalışanları ayrıca klimalar, çamaşır makineleri ve televizyonlar için ücretsiz temizlik ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu şekilde şirket, Çin’deki salgının yayılmasının üstesinden gelmek için olası bir katkıda bulunarak potansiyel enfeksiyon risklerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu