bayigram.com

John Wick 5’in Senaryosu Hazırlanmaya Başlanmış

John Wick 5 geliyor! Lionsgate müdürü Joe Drake, John Wick 5'in senaryosunun yaratıldığını ve ek franchise spinoff'larının geliştirildiğini doğruladı.

Lionsgate müdürü Joe Drake, John Wick 5’in senaryosunun yaratıldığını ve ek franchise spinoff’larının geliştirildiğini doğruladı.

Lionsgate, planlanan John Wick 5 filminin durumu hakkında güncelleme sağladı ve uyarlanmış diğer franchise spinoff’larının da geliştirildiğini doğruladı. John Wick: Bölüm 4’ün patlayıcı ve belirsiz bitişinden sonra, suikastçı franchise, yakın tarihli The Continental adlı bir spin-off şov ile daha da genişletildi ve önümüzdeki yıl gösterime girecek Ana de Armas’ın başrolünü oynadığı Ballerina adlı bir spinoff film ile devam edecek. Lionsgate, Keanu Reeves’in başrolünde olduğu serinin beşinci bölümünü hızla duyurdu, ancak Reeves ve yönetmen Chad Stahelski, ek filmlerdeki rolüne ilişkin daha ölçülü yanıtlar verdiler.


Şimdi, son bir kazanç toplantısında (via ComicBook.com), Lionsgate Motion Picture Group Başkanı Joe Drake, John Wick 5 hakkında bir güncelleme sağlıyor ve aynı zamanda franchise’ın genişlemesini de ima ediyor. WGA grevinin sona ermesinin ardından beşinci film senaryo aşamasında gibi görünüyor, ayrıca ek spinoff projeleri de geliştirilmekte. Aşağıda Drake’in yorumlarının tamamını bulabilirsiniz:

John Wick tarafında çoklu spinoff’lar ve Wick Beşi gibi projelerimiz var. Yazar grevi başladığında hemen çalışmaya başladık ve söz konusu grev bittiğinde çalışmalarımıza geri döndük.”

John Wick 5 Hakkında Ne Söylendi?

John Wick 5'in Senaryosu Hazırlanmaya Başlanmış

John Wick: Bölüm 4’ün gişe başarısının ardından Lionsgate’in beşinci bir filmi geliştirileceğini duyurması şaşırtıcı olmadı. Ancak sorun, dördüncü bölümün sonunda Reeves’in suikastçının Donnie Yen’in Caine ile olan düellosundan sonra yaralarına yenik düşerek ölmesiydi. John Wick: Bölüm 4’ün sonu, karakterin dönüşünün tamamen beklenmedik olmaması için yeterince belirsiz bir şekilde sonlanıyor, ancak Stahelski ve Reeves’in yaptığı açıklamalar, dördüncü filmin suikastçının hikayesinin sonu olarak tasarlandığını gösteriyordu.

Şimdi, en son film yayınlandıktan yaklaşık sekiz ay sonra (şu anda STARZ’da yayında) Stahelski, John Wick 5 hakkında biraz farklı yanıtlar verdi. Reeves yaz boyunca SAG-AFTRA grevine katıldığı için gerçekten bir şey söyleyemedi, ancak Stahelski geri dönmeye açık olduklarını, ancak hikayenin doğru olması durumunda döneceklerini ifade etti.

“Çok sayıda fikrimiz var,” Stahelski, yakın zamanda Inverse’e, “Sadece kitlenmiş bir hikayemiz yok.” Reeves’in dönüp dönmeyeceği konusunda ise Stahelski, “Keanu, eğer iyi bir hikayemiz olsaydı, bir saniyede geri dönerdi,” diyor. Drake’in güncellemesiyle birlikte stüdyonun, yaratıcı ikiliyi başka bir macera için geri dönmeleri için doğru hikayeyi bulmaya çalıştığı görülüyor. John Wick 5’in gerçekten gerçekleşip gerçekleşmeyeceği henüz görülecek olsa da, Lionsgate’in bu popüler franchise’ın başarısını değerlendirmek istediği açık.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu