TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » Sinema Haberleri » Netflix, Binlerce Kullanıcı Hesabını Kapatıyor!

Netflix, Binlerce Kullanıcı Hesabını Kapatıyor!

Netflix, Binlerce Kullanıcı Hesabını Kapatıyor!

Netflix, uzun zaman kullanılmayan hesapları kapatacağını açıkladı.

Netflix, artık bir yıldan fazla bir süredir hiçbir şey izlemeyen, ancak yine de abonelik ücreti ödeyen hesapları iptal etmeye başlayacağını söyledi.

Akış hizmeti, yüz binlerce kullanıcının bu “etkin olmayan” kategoriye girdiğini ve şimdi bunları askıya almaya başlayacağını söylüyor. Ayrıca bu durumdan dolayı, unutkan müşterilerin paradan tasarruf edeceğini söyledi.

Şirket, bildirimlerin kredi kartıyla veya başka bir ödeme yöntemiyle kaydolan ancak kaydolduğundan beri yıl içinde hiçbir şey izlemeyen kişilere gönderileceğini söyledi.

Netflix, Binlerce Kullanıcı Hesabını Kapatıyor!

Aynı şey, hizmet için ödeme yapan ancak son iki yıldır hiçbir şey izlemeyen diğer kullanıcılar için de geçerli olacaktır.

Kullanılmayan hesapları olan kullanıcılar, aboneliklerine devam etmek isteyip istemediklerini soran bir bildirim alacaktır ve yanıt vermeyenlerin hesapları iptal edilecektir. Son olarak Netflix, kullanıcı tabanının yüzde yarısından daha azının bu kategoriye girdiğini söyledi.

Netflix, Binlerce Kullanıcı Hesabını Kapatıyor!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Amazon İçin Bir Darbe Daha!

Buğra Noyan

Steam Fiyatı 25 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Buğra Noyan

Bilim İnsanları: Penguen Dilinin İnsan İletişimine Benziyor Olabilir

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.