Netflix, Binlerce Kullanıcı Hesabını Kapatıyor! - TeknoDiot.com

Netflix, Binlerce Kullanıcı Hesabını Kapatıyor!

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Netflix, uzun zaman kullanılmayan hesapları kapatacağını açıkladı.

Netflix, artık bir yıldan fazla bir süredir hiçbir şey izlemeyen, ancak yine de abonelik ücreti ödeyen hesapları iptal etmeye başlayacağını söyledi.

Akış hizmeti, yüz binlerce kullanıcının bu “etkin olmayan” kategoriye girdiğini ve şimdi bunları askıya almaya başlayacağını söylüyor. Ayrıca bu durumdan dolayı, unutkan müşterilerin paradan tasarruf edeceğini söyledi.

Şirket, bildirimlerin kredi kartıyla veya başka bir ödeme yöntemiyle kaydolan ancak kaydolduğundan beri yıl içinde hiçbir şey izlemeyen kişilere gönderileceğini söyledi.

Aynı şey, hizmet için ödeme yapan ancak son iki yıldır hiçbir şey izlemeyen diğer kullanıcılar için de geçerli olacaktır.

Kullanılmayan hesapları olan kullanıcılar, aboneliklerine devam etmek isteyip istemediklerini soran bir bildirim alacaktır ve yanıt vermeyenlerin hesapları iptal edilecektir. Son olarak Netflix, kullanıcı tabanının yüzde yarısından daha azının bu kategoriye girdiğini söyledi.

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu