Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix, Binlerce Kullanıcı Hesabını Kapatıyor!

Netflix, uzun zaman kullanılmayan hesapları kapatacağını açıkladı.

Netflix, artık bir yıldan fazla bir süredir hiçbir şey izlemeyen, ancak yine de abonelik ücreti ödeyen hesapları iptal etmeye başlayacağını söyledi.


Akış hizmeti, yüz binlerce kullanıcının bu “etkin olmayan” kategoriye girdiğini ve şimdi bunları askıya almaya başlayacağını söylüyor. Ayrıca bu durumdan dolayı, unutkan müşterilerin paradan tasarruf edeceğini söyledi.

Şirket, bildirimlerin kredi kartıyla veya başka bir ödeme yöntemiyle kaydolan ancak kaydolduğundan beri yıl içinde hiçbir şey izlemeyen kişilere gönderileceğini söyledi.

Netflix, Binlerce Kullanıcı Hesabını Kapatıyor!

Aynı şey, hizmet için ödeme yapan ancak son iki yıldır hiçbir şey izlemeyen diğer kullanıcılar için de geçerli olacaktır.

Kullanılmayan hesapları olan kullanıcılar, aboneliklerine devam etmek isteyip istemediklerini soran bir bildirim alacaktır ve yanıt vermeyenlerin hesapları iptal edilecektir. Son olarak Netflix, kullanıcı tabanının yüzde yarısından daha azının bu kategoriye girdiğini söyledi.

Netflix, Binlerce Kullanıcı Hesabını Kapatıyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu