iPhone 13 Pro Max Dayanıklılık Testinde! - TeknoDiot.com

iPhone 13 Pro Max Başına Gelmeyen Kalmadı: Dayanıklılık Testinde

Abone Ol 

iPhone 13 Pro Max’in dayanıklı bir telefon olduğuna dair herhangi bir şüpheniz varsa, devam edin ve bunları bir kenara bırakın. iPhone 13 Pro Max dayanıklılık testi izleyenleri şaşırttı!

JerryRigEverything’in en son videosu, en iyi iPhone’un çizildiğini, yakıldığını ve bükülme testlerini gösteriyor ve benzerleri ve öncekilerle uyumlu olarak iPhone 13 Pro Max hayatta kaldı.

Sürpriz olmadı. JerryRig dayanıklılık testine aşinaysanız, iPhone’un ekranı mevcut bir akıllı telefondaki diğer cam ekranlar gibi 6. seviyede çizildi, paslanmaz çelik çerçevenin parlak kaplaması bir jiletle çizildi, telefon bükülme testinde dürtmedi. Yakma testi ilginçti, iPhone 13 Pro Max’in OLED ekranının pikselleri, çakmak üzerinden yaklaşık bir dakika geçmesine rağmen yanmadı.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

iPhone 13 sonunda JerryRigEverything’e ulaştı Zaten profesyonel bir akıllı telefon işkencecisi (Tayland’da rezervasyon tarihi ile aynı gün) Her türlü zorlu testlere hazırlanın. Böyle bir testle ne kadar iyi performans gösterecek?

Apple her yıl iPhone 13 Pro Max’in arka kamera camının neredeyse bir elmas kadar güçlü olan Shappire tarafından korunduğunu iddia ediyor. JerryRigEverything, camın iPhone 13 Pro Max’in ön ekranı kadar güçlü olduğunu tespit ediyor

iPhone 13 Pro Max Ne Kadar Dayanıklı?

 

Göz atın:   Walkie Talkie Geri Geliyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu