Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Fold Yakında Daha Fazla Ülkede Satışa Sunulacak!

Samsung Galaxy Fold kısa bir süre sonra Kore Herald’ın yeni pazar raporlarına geçecek. Güney Kore, ABD, İngiltere, Almanya, Fransa ve Singapur’a katılarak Fold’un mevcut olduğu ülkelerin listesine Japonya, Polonya, Meksika ve İsviçre eklenecek.

Güney Kore için, Samsung üçüncü partiyi hazırlıyor ve şirket katlanabilir telefonunu yaklaşık 10.000 adet satışlar halinde satıyor. Yüksek fiyata rağmen, mevcut birimler birkaç dakika içinde satılmaktadır. Piyasa analistlerine göre Samsung, önceki iki partide 20.000 Galaxy Fold sattı.


Bir endüstri yetkilisi, bunun telefonun değerini artırmak için ses seviyesini sınırlayan bir pazarlama aracı olduğunu söylüyor. Samsung Display’in yaklaşık 100.000 katlanabilir ekran paneli hazırladığını ve bazıları onarım için ayrıldığını söylediler.

Samsung Galaxy Fold Yakında Daha Fazla Ülkede Satışa Sunulacak!

Japonya’da Galaxy Fold, Samsung markasını menteşesine bırakacak ve Samsung yerine Galaxy markası altında da ticaret yapan ülkelere katılacak.

Çin Fold’u almaya hazır bir ülke daha var. Galaxy Fold’un orada 1 Kasım’da piyasaya sürülmesi bekleniyor; burada Huawei’nin Mate X’iyle yarışacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu