Tiktok Takipçi Satın Al

Facebook Bir Değişikliliğe Gitti!

Facebook başlangıçta Facebook Messenger’ı doğrudan uygulamanın içine yerleştirmişti. Facebook hesabınız olduğu sürece sohbet özelliğini kullanabileceğiniz anlamına geliyordu.

Bununla birlikte, Facebook Messenger’ı kendi uygulamasına çevirdiğinde şirketin, kullanıcıların bir telefon numarası kullanarak Messenger’a kaydolmasına izin verdiği bir politika değişikliği vardı.


Bu herhangi bir nedenle bir Facebook hesabınız yoksa, yine de kişilerinizle iletişim kurmak için Messenger’ı kullanabileceğiniz anlamına geliyordu ancak Facebook’un politikası bir kez daha değişti. Şirket şimdi, Messenger hizmetine kaydolmak istiyorlarsa kullanıcıların bir Facebook hesabı olmasını istiyor.

Facebook Bir Değişikliliğe Gitti!

Zaten mevcut bir kullanıcıysanız, bu değişikliklerin sizi etkilemediğini ve yalnızca hizmete kaydolan yeni kullanıcıları etkileyeceğini unutmayın. VentureBeat’a e-postayla gönderilen bir açıklamada Facebook, “Messenger’da yeniyseniz, arkadaşlarınızla sohbet etmek ve bağlantıları kapatmak için bir Facebook hesabına ihtiyacınız olduğunu fark edeceksiniz. Messenger kullanan kişilerin büyük çoğunluğunun zaten Facebook üzerinden giriş yaptığını tespit ettik ve süreci basitleştirmek istiyoruz. Messenger’ı Facebook hesabı olmadan zaten kullanıyorsanız hiçbir şey yapmanıza gerek yok. ”

Yayına göre, bunun Facebook’un kullanıcıları sosyal medya platformlarının birleştirilmesi için hazırlamaya çalışan, FTC’nin engellemek istediği bir şey olabileceğini düşünüyorlar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu