Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S20 Aksesuar Tedariği Çin’de Corona Virüs Salgınından Dolayı Ertelendi

Samsung Galaxy S20 serisi aksesuar tedariği Çin’de Corona Virüs salgınından dolayı ertelendi.

Son zamanlarda Çin, ülkeyi rahatsız eden en kötü viral salgından birinden etkilenmiştir. Corona Virüs salgını küresel alarm için bir neden olmuştur ve Çin’in Wuhan bölgesinde önemli bir salgın haline gelmiştir.


Bu da tedarik zincirini veya elektronik dahil çeşitli farklı endüstrileri etkiledi. Şimdi Samsung Galaxy S20 serisinin aksesuar tedarikinin de gecikeceği bildiriliyor.

Çeşitli üreticiler devam eden Corona Virüs salgını nedeniyle aksesuar sevkiyatındaki gecikmeleri ele alan bildiriler gönderdi. Ayrıca, yerel hükümet, Çin Yeni Yılı tatillerini enfeksiyonun yayılmasına karşı mücadele yöntemi olarak da genişletti. Başka bir deyişle, genellikle çok sayıda insanın bulunduğu fabrikalar gibi alanlar, faaliyetlerinin bir önlem aracı olarak askıya alındığını düşünmektedir.

Galaxy S20 Aksesuar Tedariği Çin'de Corona Virüs Salgınından Dolayı Ertelendi

Corona Virüs sebebi ile Galaxy S20 serisi aksesuarlar ertelendi!

Özellikle, batı pazarlarında satılan Çin’de üretilen ürünler, sevkiyatları kaçınılmaz olarak geciktirecek olan daha sıkı kontrolden geçecek. Güney Koreli teknoloji devinin 2020 amiral gemisi serisini sergilemesinin beklendiği Samsung Unpacked, iki haftadan az bir zaman kalmış durumda. Bu belirli zaman diliminde piyasaya sürülen akıllı telefonların belirli durumlarda gecikmeler görmesi şaşırtıcı değildir.

Bu nedenle, lansmanının başlarında bir Samsung Galaxy S20 serisi aksesuara ellerini almayı başarırlarsa şanslı sayılır. Şu anda, sevkıyattaki stok ve gecikmelerin kaçınılmaz olarak kısa bir süre devam edeceği, ancak takip eden ay içinde iyileşmesi beklenmektedir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu