iPhone 11 Tanıtım Tarihi Açıklandı - TeknoDiot.com

iPhone 11 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Her yılın Eylül ayında Apple yeni ürünlerini tanıtıyor. Bu yıl Eylül ayında da yeni iPhone modeli iPhone 11 serisi gelmesi bekleniyor.

Apple tarafından iPhone 11 tanıtım tarihi sonunda açıklandı. Merakla beklenen yeni iPhone modeli için geri sayım başladı. Her yıl olduğu gibi bu yılda Apple Eylül ayında özel bir etkinlik gerçekleştirilecek. İşte iPhone 11 tanıtım tarihi! 

iPhone 11 ne zaman tanıtılacak?

Amerikalı teknoloji devi Apple’ın çok beklenen yeni iPhone modeli olan iPhone 11 üzerinde uzun zamandır çalışıyordu. Son demlerini yaşayan model için geri sayım başladı. iPhone 11, bu defa hakkında ilk resmi bilgi ile karşımızda.

Apple tarafından paylaşılan tanıtım etkinliği davetiyesi ile iPhone 11 tanıtım tarihi de netleşmiş oldu. Davetiyede ise 10 Eylül Salı günü TSİ (Türkiye saati ile) 20:00 işaret edilmektedir. iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max ve iPhone 11R modellerinin tanıtılmasının beklendiği etkinlikte ayrıca 5. nesil Apple Watch’da sahneye çıkacak.

Apple belki de yeni bir iPad modeli de gösterebilir. Ayrıca Yeni MacBook modellerinin de tanıtılması beklenen etkinliğin sonrasında ayrıca iOS 13 güncellemesi de dağıtılacağı tahmin ediliyor.

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu