Tiktok Takipçi Satın Al

EK Water Blocks’tan Intel SSD Soğutucusu Geliyor

Birinci sınıf bilgisayar soğutucusu üreticisi olan EK Water Blocks, Intel Optane 905P NVMe SSD’nin M.2 sürümü için pasif bir soğutucu üretiyor.

Pasif soğutucu, kullanım ömrünü uzatan ve sürücünün sürdürülebilir performansını artıran daha düşük çalışma sıcaklıkları sağlamakta. Intel Optane 905P NVMe SSD’nin, ağır iş yükü döngüleri sırasında termal azaltmayı önleyerek mümkün olan en yüksek performansta çalışmasını sağlar.


Intel Optane 905P NVMe SSD, EK-M.2 Intel Optane Soğutucu gibi özel bir soğutma çözümü olmadan soğuması zor olan, yük altında yaklaşık 9.35 W güç kullanmakta.

Intel SSD Soğutucu Yolda!

EK Water Blocks'tan Intel SSD Soğutucusu Geliyor

Bu çözeltinin EK tarafından soğutma performansı, daha büyük bir dağılma alanı için kanatlı alüminyum soğutucuya ısı aktaran termal pedlerle sağlanmakta. Isı emicinin tasarımı, kolay monte edilmesini, düşük profilli olmasını, kolayca yeniden kullanılabilir olmasını ve estetik olarak müdahaleci olmamasını sağlar.

EK-M.2 Intel Optane Soğutucu, 22110 M.2 Optane SSD’lerle (22 mm genişliğinde, 110 mm uzunluğunda) uyumludur. Anakartta ayrıca tam performans için uygun güç dağıtımının M.2 konektörüne yönlendirilmesini sağlaması gerekecektir. EK-M.2 Intel Optane Soğutucu Avrupa’da yer alan Slovenya’da üretilmiştir ve KDV dahil 19,90 Avro’luk bir üretici fiyat teklifinde (MSRP) EK Web Mağazası ve diğer EK iş ortaklığı olan web sitelerinde bulmanız mümkün kılınmış.

EK Water Blocks'tan Intel SSD Soğutucusu Geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu