Tiktok Takipçi Satın Al

Suya Dayanıklı RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi: Hunter Series T-600

Hunter Series’in yeni RGB mekanik oyuncu klavyesi T-600 modeline bu videoda yakından bakıyoruz. İşte karşınızda Hunter Series T-600 kutu açılışı ve incelemesi yayında!

Hunter Series’in fiyat/performans oyuncu klavyesine baktık. Ülkemizde son dönemlerde isminden oldukça fazla söz ettirmeyi başaran Hunter Series’in bu efsane klavyesini inceleme fırsatımız oldu.


Hunter Series T-600 oyuncu klavyesi RGB sistemli, tak çalıştır mantığı mevcut. 11 adet RGB modu bulunan T-600 modeli, 380 TL fiyat etiketine sahip. Hunter Series T-600‘ta altın uçlu USB kablosu mevcut.

Suya Dayanıklı RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi: Hunter Series T-600

Işıklı bir oyuncu klavyesi olduğu için ışıklar enejisini USB kablosundan almakta. n11 mağazasında resmi kanal sayesinde Hunter Series T-600 modeline sahip olabilirsiniz. 2 yıl garantili olduğununda altını çizelim. Kutunun içerisinden servis noktasının gerekli bilgileri mevcut. T- 600 oyuncu klavyesini satın almak isterseniz buradaki n11 mağazasına göz atabilirsiniz. Mavi (Blue) switch teknolojisi mevcut olan Hunter Series T -600’ün teknik özelliklerine bakalım.

Suya Dayanıklı RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi: Hunter Series T-600

11 farklı programlanmış Ledli Blue-switch tuş teknolojisi (cherry) sayesinde profesyonel oyunculuk deneyimini size sunuyor. Hunter T-600 modeli Metal kasası mükemmel dayanıklılıkta dizayn edilmiş durumda. Klavyeyi kullanırken kaliteyi gerçek anlamda hissediyorsunuz.

Hunter Series T-600 Satın Al (n11.com) Hunter Series T-600 Satın Al (Resmi web sitesi)

Tamamen gerçek mekanik klavye olan Hunter Series T-600, RGB özelliği ile 16 milyon renk seçeneğini dilediğiniz gibi kullanmanın özgürlüğünü hissedebilirsiniz. Mavi (Blue) switch Mekanik tuşları sayesinde oyun oynarken eğlenceyi en yüksek düzeyde yaşamanızı sağlıyor. Led aydınlatma tuşların lazer baskılı olması gece ve karanlıkta daha da farklı bir estetik görünüme dönüşür. Telefonunuzu klavyeye sabitleyebiliyorsunuz, telefon için özel bir bölüm yapılmış durumda.

  • 50 milyon tuş ömrü
  • Suya dayanıklılık özelliği
  • RGB özel ayarlama modu
  • Özel tasarlanmış telefon ve tablet koyma haznesi
  • Oyuncuya özel tuş aydınlatma tasarımı – WASD
  • Anti gölgeleme teknolojisi
  • FPS , CAR ve RPG mod
  • 11 farklı arka ışıklandırma desteği ile kritik tuşların loş ortamlarda daha kolay bulunması ve dilediğiniz tuşa istenilen rengin verilmesi
  • Mavi (blue) Switch (Cherry)

:: Hunter Series T-600 Görsellleri

Suya Dayanıklı RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi: Hunter Series T-600 Suya Dayanıklı RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi: Hunter Series T-600 Suya Dayanıklı RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi: Hunter Series T-600 Suya Dayanıklı RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi: Hunter Series T-600 Suya Dayanıklı RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi: Hunter Series T-600 Suya Dayanıklı RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi: Hunter Series T-600

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu