Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Sanal Yardımcısını Tanıttı!

Huawei ABD ile yaşadığı sorunlardan dolayı Google Asistana karşılık kendi sanal yardımcısını tanıttı. Huawei yeni asistanını Mate 30 ve Mate 30 Pro serilerinde kullanmayı planlıyor.

Yeni sunulan Mate 30 ve Mate 30 Pro ile birlikte. Huawei ayrıca Google Asistan’a gerçek bir alternatifi temsil eden yeni bir dijital asistan olan Huawei Asistanını açıkladı. Huawei Asistan akıllı telefon içeriğine, dünyanın her yerinden gelen haberlere ve daha fazlasına erişim imkanı sağlıyor.


Huawei Asistan, kullanıcının cihazın içine kaydedilen dosyaları ve bilgileri bulabilen bir arama sisteminden yararlanmasını sağlayacak. Uygulamalar, e-posta, not, takvim randevuları ve daha fazlası olacak. Çevrimiçi aramaya doğrudan erişmek için kullanıcı tarafından seçilen varsayılan tarayıcıyı kullanarak internet üzerinden arama yapabilecek.

Huawei Sanal Yardımcısını Tanıttı!

Diğer özelliği ise hızlı erişim. Bu özellik ise doğrudan giriş ekranında birçok akıllı telefon uygulamasına 4 kısayol ayarlamanızı sağlar. Gelecekteki güncellemeler ile daha işlevsel olacak olan ve hangi uygulamaların günün belirli bir aşamasında kullanıcı için daha yararlı olacağını tahmin edebilecektir.

Huawei Asistan ayrıca gerçek zamanlı hava durumu, ağ kaynağı kullanımı, planlanan randevular ve bildirimler gibi ilgili bilgilere erişim sunuyor. İkincisi akıllı kartlarla gruplandırılıyor. Gelecekteki güncellemeler ile asistanı restoran rezervasyonlarında kullanmak da mümkün olacağı açıklandı. Uçuşların yanı sıra borsa bilgileri ve çok daha fazlası Huawei kullanıcılarını bekliyor.

Son olarak Huawei Asistan, ana dünya kaynaklarından kullanıcının çıkarlarına göre seçilen bir haber beslemesi teklifinde bulunur. Yeni Huawei Asistan, Mate 30 serisine önceden yüklenmiştir ve gelecekte AppGallery’e de ulaşacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu