Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P40 ve P40 Pro Render Görselleri Sızdırıldı!

Tanıtımına az zaman kalan Huawei P40 ve P40 Pro amiral gemilerinin render görselleri ortaya çıktı.

Bu iki telefonda ekran boyutlarının detayları ne olacağından hala bilinmemekte. Bu nedenle bu renderler ölçeklendirilmeyebilir.


Huawei P40‘ın her yıl olduğu gibi P40 Pro‘dan daha küçük olması bekleniyor, ancak Huawei bizi şaşırtabilir. Her durumda, her iki telefonun da hap şeklinde bir ekran kamera deliği içereceğini açıkça görebilirsiniz.

Huawei P40’ın kamera deliği p40 Pro’lardan daha uzun ve daha dar olacak. P40 Pro, burada görünmese bile, bu iki kamera sensörü arasında bir ToF kamerayı gizleyebilir.

Sızdıran bir teaser görüntüsü, P40 Pro veya P40 Pro PE’nin ön tarafında üç kamera içerdiğini ve her ikisinin de şansı olduğunu gösterdi. Ayrıca, P40 Pro’nun düz bir ekrana sahip olduğunu kolayca fark edeceksiniz. Öte yandan P40 Pro’nun kavisli bir paneli var.

Huawei P40 ve P40 Pro Render Görselleri Sızdırıldı!

Huawei P40 Pro ayrıca kardeşlerinden daha ince çerçevelere sahip. Bu, tüm çerçeveler için geçerlidir ve bu iki görüntüde kolayca fark edilir. Her iki telefon da yuvarlak ekran köşeleri sunarken, her iki telefonun köşeleri de yuvarlak olacaktır.

Ekran içi parmak izi tarayıcısı her iki akıllı telefonun da bir parçası olacaktır. P40 Pro (verilen resimde gösterilen) üzerindeki konumuna bağlı olarak, bu telefon oldukça büyük olacaktır. Bu simge P40’ta gösterilmez, ancak kesinlikle dahil olacaktır.

Fiziksel tuşlar her iki akıllı telefonun sağ tarafına yerleştirilir. Ses açma ve kapatma düğmeleri güç / kilit tuşunun üstünde bulunur.

Özellikleri nasıl olacak?

Her iki cihaz da Kirin 990 64 bit sekiz çekirdekli işlemci (ve P40 Pro PE) tarafından beslenecek ve 5G bağlantısını destekleyecek. Her iki cihaz da metal ve camdan üretilecek, P40 Pro PE modelinde ise seramik yer alacak.

Huawei P40’ın arkasında üç kamera olması bekleniyorken, P40 Pro dört tane spor yapacak. P40 Pro PE varyantının beş kameraya kadar çıkması bekleniyor.

Huawei P40 Pro ve P40 Pro PE’nin arkasında bir periskop kamera bulunacak, P40 ise olmayacak. Her üç cihaz da Android 10 ve Huawei’nin EMUI kaplamasıyla birlikte gelecek. Ancak Google hizmetleri dahil edilmeyecektir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu