Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate Xs, TENAA Tarafından Onaylandı!

Yaklaşan Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2020 sırasında, Huawei’nin yükseltilmiş Huawei Mate X katlanabilir akıllı telefonu piyasaya sürmesi bekleniyor.

TAH-AN00m model numarasını taşıyan bu cihaz, geçtiğimiz ay Çin 3C yetkilisi tarafından onaylanmıştı. Daha önceki raporlara göre, bu cihazın nihayet resmi çıkışını yaptığında Mate Xs olarak pazara çıkması bekleniyor.

Şimdiye kadar, yaklaşmakta olan Mate X’lerle ilgili ayrıntılar korkutucu. Bununla birlikte, 3C girişi, cihazın Mate X’teki mevcut 55W hızlı şarj desteğine önemli bir yükseltme olacak parlak 65W hızlı şarj desteğiyle geleceğini ortaya çıkardı.


Huawei Mate Xs, TENAA Tarafından Onaylandı!

Bunun yanı sıra, Mate Xs ayrıca daha iyi bir menteşe, daha fazla esneklik ekranı ve en son Kirin 990 mobil işletim sistemine sahip olacak. Tüm bu gelişmelere rağmen, Mate Xs’in daha düşük üretim maliyetleri nedeniyle daha ucuz bir fiyat etiketi ile geldiği söyleniyor.

Şu anda, Huawei Mate X, Çin pazarında 16.999 yuan (2.403 ABD Doları) tabiri caizse tuzlu bir fiyat etiketi taşıyor ancak bu Çin’deki ilk birkaç satış turunda cihazın satılmasını engellemez.

Her zaman olduğu gibi, Huawei Mate Xs’in de Google uygulamalarını ve hizmetlerini yerleşik olarak kullanması pek olası değildir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu