BlackBerry Akıllı Telefon Piyasasından Ayrıldığını Duyurdu! - TeknoDiot.com

BlackBerry Akıllı Telefon Piyasasından Ayrıldığını Duyurdu!

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

2016 yılında BlackBerry Mobile, efsanevi markanın akıllı telefonlarını üretme fırsatını yakalayan TCL İletişim’in bir parçası oldu.

Şimdi sonuncusu piyasadan son çıkışını açıkladı. 31 Ağustos 2020’de tüm BlackBerry akıllı telefonların satışları duracak.
Marka bu olayı Twitter hesabında duyurdu. TCL İletişim, artık BlackBerry mobil cihazlarını geliştirme, üretme veya satma hakkına sahip değildir. Bununla birlikte, 31 Ağustos’tan önce satılan tüm marka akıllı telefonlar iki yıl boyunca desteklenecek  31 Ağustos 2022’ye kadar. Garanti servisi dahildir.

TCL İletişim şirketinin 2016 sonundan bu yana aşağıdaki modelleri piyasaya sürdüğünü hatırlayın: BlackBerry KeyOne ve Key2’nin yanı sıra dokunmatik ekranlı daha az popüler cihazlar olarak bilinmekte.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu