Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate 20 Pro’nun Kutu Açılış Videosu Yayınlandı

Huawei’nin amiral gemisi serisi Huawei Mate 20 ailesinin babası Mate 20 Pro’nun kutu açılış videosu yayınlandı.

Huawei, yarın yani 16 Ekim 2018 tarihinde Londra’da amiral gemi serisi Mate 20 ailesini tüm dünyaya duyuracak. Tabii bazı sızıntılar sayesinde Mate 20 Pro’nun nasıl olacağı kesinleşmişti. Tanıtılmasına bir gün kala şimdi de kutu açılış videosu yayınlandı.


Huawei Mate 20 Pro tanıtımına bir gün kala kutu açılış videosu ile huzurlarımızda. Uzun bir süredir gündemden düşmeyen bir cihaz olan Huawei Mate 20 Pro’nun yeni yeni sızıntıları ortaya çıkıyordu. Artık hakkında neredeyse her detay biliniyor durumda.

[sp-related style=”dark” id=”28940″]

Huawei Mate 20 Pro'nun Kutu Açılış Videosu Yayınlandı

Dediğimiz gibi Huawei Mate 20 Pro, 16 Ekim tarihinde resmiyet kazanacak. Videoda görebildiğimiz kadarı ile  Mate 20 Pro, 3 arka kamera ve geniş bir çentikli tasarıma sahip. Ayrıca modelde parmak izi okuyucu ise ekranın altına taşınmış vaziyette.

Diğer taraftan biraz büyük diyebileceğimiz 40W gücünde bir şarj aleti ile gelen Mate 20 Pro’da çentikle birlikte en çok eleştirilen konulardan birisi olan kulaklık girişinin ise modelde olmadığını görüyoruz.

Bu sefer Huawei Mate 20 Pro kutu açılış ve küçük bir inceleme videosu ile karşımızda. Buyursunlar;

https://youtu.be/vkrv_ATrOiE

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu