Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate 20 Pro Tanıtım Videosu Sızdı

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Huawei‘nin yeni amiral gemisi Mate 20 Pro’nun tanıtım videosu sızdırıldı.

Huawei Mate 20 Pro modeli 16 Ekim tarihinde Londra’da tanıtılacak. Neredeyse 1 aydan daha az bir zaman kaldı. Huawei Mate 20 Pro modeli için oldukça dikkat çekici bir teaser videosu yayınlandı.


Huawei Mate 20 Pro hakkında birçok sızıntı gerçekleşmişti. Bugüne kadar sızdırılan görseller cihazın arka tarafta kare şeklinde bir kamera modülüne sahip olduğu görülüyordu. IFA 2018’de de kendini göstermişti.  Teaser videosunda orta kısımdaki alanın kare haline getirilmesi bu görsellerin gerçek olma ihtimalini oldukça artırdı.

[sp-related style=”dark” id=”28940″]

Huawei‘nin ergonomi anlamında yine iyi bir iş çıkardığını ortaya koyuyor. Ne yazık ki telefonun üzerinde yer alan açık pembe kılıf yüzünden ekranda küçük bir çentik olup olmadığı fark edilmiyor. Huawei Mate 20’nin arka tarafın tasarımı oldukça farklı özellikle kamera kısmı alışılmışın dışında. Huawei’nin teaser videosunda keşfedilmesi gereken yeni bir şeyler olduğunu vurgulaması oldu. Keşfedilmesi gereken bu şeyin kare şeklindeki arka kamera modülü olduğu düşünülmeye başlandı.

Mate 20’de de üç kamera yer alacak ancak kamera konumları farklı. Kare şeklindeki kamera tasarımı yer alıyor ve bir köşesinde de flaş mevcut. Mate 20’de Type-C bağlantısı açıkça fotoğrafta görünüyor. Mate 20 ve Mate 20 Pro modellerinin benzer bir arka kamerayla geleceği  için video içinde de  Mate 20 ifadesinin kullanılması dikkat çekiyor. Son olarak Mate 20 serisi 16 Ekim tarihinde özel bir etkinlikte tanıtılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu