Tiktok Takipçi Satın Al

HQ Trivia Canlı Oyun Platformu Kapatıldı!

HQ, iOS için 26 Ağustos 2017’de ve daha sonra 31 Aralık 2017’de Android için piyasaya sürülen bir uygulama ve mobil oyun şovudur.

Oyuncular, ödül parasını kazanabilecekleri veya bölebilecekleri günlük trivia oyunlarında ücretsiz olarak oynayabilirler. HQ Trivia mobil tabanlı yarışmalar sırasında üç yıldan az bir süre para ve diğer ödülleri verdikten sonra kapanıyor.


2017’nin sonlarına doğru, HQ Trivia hızla küresel başarıya ulaştı. Ancak popülaritesi önümüzdeki birkaç yıl boyunca sürmedi. HQ Trivia topluluğu küçülmeye başladı ve bu da ana şirket HQ’sunun istikrar bulmak için farklı stratejileri test etmesine neden oldu.

HQ, spinoff’ları dağıtarak ivme kazanmaya çalıştı, ancak çoğu kullanıcı platforma geri dönmedi. Perde arkasında, liderlik karlılığa doğru bir yol çizmek için mücadele etti.

Oyuncuları ödüllendirmek için ödüller gereklidir ve Genel Merkez nakit ya da eşya temin etmek için sponsorlara bağlıydı. Uygulama içi satın alımlar da KM’nin giderlerini karşılayacak kadar satış geliri elde etmiyordu. Son olarak, liderliği bir satın alma araştırmaya karar verdi.

HQ Trivia Canlı Oyun Platformu Kapatıldı!

Genel merkez ve “yerleşik bir işletme” arasındaki anlaşma hafta sonu boyunca kapanmış olabilir, ancak dahili bir e-posta, potansiyel satın almanın son dakikada çöktüğünü ve mevcut yatırımcıların ek finansman sağlamadığını ileri sürdü. Herhangi bir dış destek olmadan, HQ artık çevrimiçi kalmayı göze alamazdı. Hemen geçerli olmak üzere, HQ ıvır zıvır şeyler ve ilgili filizler çevrimdışı. Genel Merkez, artık dünya genelindeki kullanıcılara mobil tabanlı yarışmalarda üç yıldan az bir süre sonra çözülecek.

Kurucu ortak ve CEO Rus Yusupov “Şirketteki kararına bir tweet attı. “HQ ile dünyaya TV’nin geleceğini gösterdik. Umduğumuz yere ulaşmadık, ancak akıllı telefonlarımızda mümkün olan şeyler için dünyanın hayal gücünü geliştirdik”. dedi

HQ Trivia Canlı Oyun Platformu Kapatıldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu