Tiktok Takipçi Satın Al

GTA The Trilogy The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

GTA The Trilogy The Definitive Edition hakkında detaylar sonunda belli oldu. Sistem gereksinimleri, çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı.


Üç ikonik şehir, üç destansı hikaye. Orijinal Grand Theft Auto Trilogy’nin türü tanımlayan klasikleri oynayın: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas, yeni nesil için güncellendi.

Şimdi parlak yeni aydınlatma da dahil olmak üzere kapsamlı geliştirmelerle ve çevresel yükseltmeler, yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış çizim mesafeleri, Grand Theft Auto V tarzı kontroller ve hedefleme ve çok daha fazlası, bu sevilen dünyaları yepyeni ayrıntı seviyeleriyle hayata geçiriyor.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ı Rockstar Store’dan web üzerinden veya Rockstar Games Launcher’dan 5 Ocak 2022’ye kadar satın alın ve fiyatı 15dolar veya daha fazla olan bir üründen 10dolar indirim kazanın (döviz kurları geçerlidir). İndirim 16 Ocak 2022’de sona eriyor.

GTA The Trilogy The Definitive Edition Fiyatı

Rockstar Games tarafından yapılan açıklamalara göre ülkemizde bu oyun PC, Xbox X/S, PlayStation 5 ya da PlayStation 4 platformları için 529 TL fiyat etiketine sahip olacak.

GTA The Trilogy The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-2700K ya da AMD FX-6300
  • RAM: 8 GB
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 760 ya da AMD Radeon R9 280
  • Depolama: 45 GB

Tavsiye Edilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-6600K ya da AMD Ryzen 5 2600
  • RAM: 16 GB
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 970 ya da AMD Radeon RX 570
  • Depolama: 45 GB

Üç Oyun Yenilenmiş Olarak Geliyor!

Grand Theft Auto III

Her şey Liberty City’de başlıyor. Yeterince cesaretiniz varsa, istediğiniz yere gitme ve herhangi birini çalma özgürlüğüyle, acımasız suç dünyası parmaklarınızın ucunda.

GTA The Trilogy The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Grand Theft Auto: Vice City

1980’lere hoş geldiniz. Büyük saçlar ve pastel takım elbiselerle dolu on yıldan beri, bir adamın suç yığınının zirvesine yükselişinin hikayesi geliyor. Grand Theft Auto, Tommy Vercetti’nin aşırılıklarla dolu ve olasılıklarla dolu neonlarla dolu tropik bir kasabada ihanet ve intikam hikayesiyle geri dönüyor.

GTA The Trilogy The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Grand Theft Auto San Andreas

90’ların başı. Birkaç polis onu cinayetle suçladıktan sonra, Carl ‘CJ’ Johnson, ailesini kurtarmak ve sokakların kontrolünü ele geçirmek için onu tüm San Andreas eyaletine götüren bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır.

GTA The Trilogy The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ekran Görüntüleri

GTA The Trilogy The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi GTA The Trilogy The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi GTA The Trilogy The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son olarak ülkemizdeki PlayStation 5 ve PlayStation 4 sahiplerine ek olarak Xbox sahipleri de bu üçlemeye sahip olmak için 529 TL ödeyecekler. Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition, 11 Kasım 2021’de resmen piyasaya sürülecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu