Tiktok Takipçi Satın Al

EA’dan FIFA 20 Hakkında Yeni Bilgiler Gelmeye Başladı

Electronic Arts,  FIFA20’de bulunacak yenilikleri açıklamaya başladı! FIFA 20 ile yaşanacak ilk oynanış değişiklikleri ortaya çıktı.

Futbol sezonlarının yavaş yavaş sona ermesi ile birlikte 2019 yılının ortalarına gelinen bu günlerde Fifa serisi yeni oyunu üzerindeki çalışmaları hakkında detaylı bilgiler vermeye başladı.


EA tarafından yayınlanan bir blog yazısında Fifa 19’da oyuncuların dile getirdiği bazı taleplerle FIFA 20’nin hazırlanacağı açıklandı.

FIFA 20 ile yoluna devam edecek. EA Play 2019 etkinliğinde yapılacak olan canlı yayın ile oynanışa dair pek çok detayı öğreneceğimiz oyun için ilk bilgiler gelmeye başladı. Daha oyun resmi olarak duyurulmadan, Electronic Arts oynanışa dair yapılacak olan değişiklikleri açıklamaya başladı.

EA'dan FIFA 20 Hakkında Yeni Bilgiler Gelmeye Başladı

FIFA sayfasındaki Pitch Notes adı altında paylaşılan detaylara bakılırsa, planlanan değişiklikler oyuncular tarafından yapılan geri dönüşler ışığında gerçekleştirilecek. Listenin başında ise yapay zeka tarafından yapılan savunma sistemi var.

[sp-related style=”dark” id=”34832″]

Sistem konumlanmanın revize edilmesi ve sahadaki kadansın ayarlanması ile revize edilecekmiş. Bu sayede daha zorlu bir yapay zeka savunması ile karşı karşıya olacağız. Ayrıca yeni bir planlı top çalma sistemi de olacak. Electronic Arts tarafından verilen bilgiye bakılırsa, bu sistem savunma oyuncunuzun topu çalmayı takımınız için uygun bir şekilde denemesini sağlayarak manuel top çalma sistemini destekleyecekmiş.

Öte yandan bire bir şut isabetliliği iyileştirilecekken, kaleci ile karşı karşıya kaldığınızda kalecinin reaksiyonlarında da ince ayarlamalar yapılacak. Böylece kaleciler daha ‘insansı’ tepkiler gösterecekler ve ekranın başında saçınızı başınızı yolmak durumunda kalmayacaksınız. Bun

Fifa 19 oyununda oyuncuların en çok şikayet ettiği durumların başında gelen defans sistemine yönelik pek çok yeniliğin Fifa 20’de kendine yer bulacağı açıklandı. Özellikle yapay zekanın geliştirilmesi ile birlikte sağlanacak yenilikler oyunculara yepyeni bir savunma sistemi sunacak. Defans müdahalelerinde planlı müdahalelerin yapılabileceği oyunda markaj sistemi de geliştirilecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu