Tiktok Takipçi Satın Al

Google’ın Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Snapseed 2018’den Sonra İlk Güncellemesini Aldı

Google’ın yayınladığı popüler fotoğraf düzenleme uygulaması Snapseed uygulaması 2018 yılından beri ilk güncellemesini aldı.

Snapseed uygulaması, iOS, Android için Google’ın bir yan kuruluşu olan Nik Software tarafından üretilen bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Kullanıcıların fotoğraflarını geliştirmelerini ve dijital filtreler uygulamalarını sağlar.


Uygulama 2018’den beri yeni bir sürüm görmediği için Snapseed ‘in diğer yayından kaldırılan Google uygulamalarıyla aynı kaderi paylaşacağından korkuyorduk, ancak bu bugün değişti. Yepyeni 9.1 sürümü Play Store’da ortaya çıktı, ancak sadece hata düzeltmelerini getiriyor.

Google, başarısız olduğu hizmetlerinin fişini çekmek konusunda diğer şirketlerden daha cesur olabilir. Teknoloji devi bu zamana kadar başarısız olan sosyal medya platformu Google+ gibi sayısız uygulamasının fişini çekti.

İlk güncellemesini 2 yıl sonra aldı

Play Store değişiklik günlüğü, Ayarlar’da yeni bir karanlık tema modu olduğunu söylüyor, ancak bu aslında yeni değil. 2018 yılından bu zamana kadar o mevcuttu zaten. İlk önce bunun uygulamanın Android 10’un sistem çapında karanlık modunu desteklediği anlamına gelebileceğinden şüphelendik, ancak uygulama hala desteklemiyor.

Google'ın Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Snapseed 2018'den Sonra İlk Güncellemesini Aldı

Google, geliştiricilere 2019’dan beri güncellemeler üzerinde çalıştıklarını, iyileştirilmiş RAW desteği eklemeyi ve en yeni cihazlarla uyumluluğu sürdürmeyi planladıklarını söyledi. . Bunlar, uygulamayı bir sonraki seviyeye taşıyan gerçekten özellikler değil, en azından Google hala buna bağlı görünüyor.

Bu 9.1 sürümünde herhangi bir kullanıcıyla ilgili değişiklik olmamasına rağmen, uygulamanın öngörülebilir gelecek için en son telefonlarda ve Android sürümlerinde işlevsel kalacağını varsayabiliriz. 9.1 sürümüne yönelik güncellemenin zaten sizin için kullanılabilir olup olmadığını görmek için Play Store’a bakın

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu