Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Watch Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Xiaomi Mi Watch ne zaman tanıtılacak? Ne gibi özellikleri içerisinde barındıracak bunlar netleşmeye başlamış durumda.

Bugün Xiaomi, 5 Kasım’da Çin’de yeni bir Xiaomi CC9 Pro’yu 108MP kameralı telefonu piyasaya süreceği bir basın toplantısı düzenleyeceğini duyurdu.


Şirketin ayrıca Xiaomi TV 5 serisini yayınlayacağına dair bir onay var. Bununla birlikte, son rapor Xiaomi’nin bir akıllı saati Mi Watch modelini de tanıtacağı ortaya çıktı. Xiaomi saatinin en ilginç kısmı Google’ın WearOS ile gelmesi.

Xiaomi Mi Watch ne zaman tanıtılacak?

2014 yılında Xiaomi grubu serisinin başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesiyle şirket, artık giyilebilir pazarda önemli bir güç. IDC’nin son verilerine göre, Xiaomi zaten dünyanın en büyük bileklikli akıllı cihaz markası. Xiaomi Mi Watch akıllı saat modeli 5 Kasım 2019 tarihinde özel bir Xiaomi etkinliğinde tanıtılacak.

Şu anda, piyasadaki akıllı saatler temel olarak iki kategoridedir. Bağımsız akıllı saat (temelde Apple saati) ve akıllı bant kategorisi (Samsung ve Huawei) saatler şeklindedir. İkisi arasında net bir fark var. Görünen o ki, Xiaomi Mi Watch, Apple Watch gibi bağımsız bir saat olacak.

Xiaomi Mi Watch Tanıtım Tarihi Belli Oldu

[sp-related style=”light” id=”64978″]

Xiaomi muhtemelen Samsung, Motorola, LG ve diğer birinci sınıf markalar tarafından kullanılan WearOS’u kullanacak. Xiaomi’ye göre, Android kampında “Apple Watch” ı başlatmak için Wear OS sistemini kullanacak. Popüler görüşe göre, Android kampında Apple Watch’a rakip olan hiçbir cihaz yok. Xiaomi bunu değiştirmeyi hedefliyor.

Xiaomi, daha fazla üçüncü taraf uygulamalarını desteklemesi için WearOS arayüzünde bazı değişiklikler yaptı. Ayrıca, şirketin fiyat için bir planı var. Bu, WearOS cihazlarının gerçekten yola çıkmamasının nedenlerinden birini ortadan kaldırmaktır.

Xiaomi Mi Watch Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu