Tiktok Takipçi Satın Al

Google Play Store Geri Ödeme

Bu makalemizde sizlere Google Play geri ödeme işlemlerinin nasıl yapılacağını detaylı olarak anlatıyoruz.


Google Play‘de ücretsiz uygulamalar olduğu gibi ücretli uygulamalar da mevcuttur. Bu uygulamaları satın almanız mümkündür. Fakat bazı durumlarda cep telefonunuzdan evinizde küçük bir çocuk varsa okumadan sizden habersiz uygulama satın almış olabilir.

Eğer kredi kartı geçmişinize baktığınız vakit Google Play‘e sizden habersiz ödeme yapıldığını görebilirsiniz. Bu tür durumlarda Google geri ödeme konusunda cömert bir markadır ve büyük olasılıkla sonuç almanız mümkündür. Google play geri ödeme için incelemeniz gereken yolları şu şekilde incelemek mümkün olacaktır;

Google Play Store Geri Ödeme

  • Eğer cep telefonunuzdan bir kişinin yanlışlıkla ödeme yaptığını biliyorsanız Google Play web sitesinde geri ödeme isteğinde bulunmak mümkün olacaktır.
  • Eğer sizin ve sizin yapmadığınız bir ödeme olduğundan eminseniz de bu sefer yetkisiz ödeme bildirmek mümkün olacaktır. Burada sınır 120 gündür. 120 gün içindeki tüm bu tarz ödemelerde geri ödeme talep edebilirsiniz.

Geri ödeme işlemleri genel olarak 15 dakika ve 4 gün içinde tamamlanmaktadır. Bazı durumlarda da kişiler kendi rızasıyla yaptıkları ödemeleri geri almak isterler. Bu tür durumlarda yapmaları gereken adımları kısaca incelemek gerekirse;

  • Bir uygulamayı ya da uygulama içindeki bir özelliği aldıysanız 48 saat geçmeden geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.
  • Eğer 48 saat geçtiyse de Google Asistandan ya da uygulamanın geliştiricisinden talepte bulunabilirsiniz.

Bu sebeple kendi rızanızla yapmış olduğunuz ödemelerden memnun değilseniz 48 saat içinden geri ödeme talebinde bulunmanız daha iyi olacaktır. Aksi taktirde daha fazla uğraşmanız gerekir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu