AMD

Google Pixel 4 Hakkında Bilgiler Sızdırıldı!

Google hızlı bir şekilde seviye atlayarak yeni amiral gemisi olan Pixel 4 akıllı telefon hakkındaki bilgiler sızdırıldı. Merakla beklenen Pixel 4′ ün görüntüleri, ne zaman çıkacağı, ne kadar olacağını sizlerle paylaşacağız.

Google Pixel 4′ ün lansmanı hakkında çok söylentiler olmasına rağmen tahmini olarak 2019’un Ekim ayında yapılacağı söylenmekte. Dünyanın en büyük arama motorlarından birisi olan Google’ın yeni amiral gemisi merakla beklenirken sızdırılan bilgiler az da olsa merakımızı azalttı diyebiliriz. 2016’daki lansmanından bu yana, Pixel serisi akıllı telefon yayın takviminde merakla beklenilir oldu. Neredeyse eşsiz bir yazılım kusursuzluğu seviyesine sahip bir dizi özellik sunan bu telefonlar, teknoloji topluluğunun geniş kitlelerinin beğenisini kazanmak için çok çaba sarf etti.

Google Pixel 4’ün pazara çıkış fiyatı ortalama 1.000 dolar olması tahmin ediliyor. Türkiye’de fiyatı tam belli değil.

Google Pixel 4 haberleri ve söylentileri

Google’ın çıkması yaklaşmakta olan telefonunun fotoğrafını içeren bir tweet gönderdiği için, Google Pixel 4’ün nasıl görüneceğini (en azından arka yüzünü) biliyoruz. 

Google Pixel 4 tasarımının arka tarafında büyük bir kare kamera çarpması olacağını söylentilerden az çok tahmin edebiliyorduk. Bu konuda çok fazla şaşırdığımız söylenilemez.

Google Pixel 4 arka görüntüsünden anlayabileceğimiz kadar bir diğer önemli nokta ise parmak izi tarayıcısının olmaması. Bugüne kadar ki her Pixel’de bulunan ahizede Google Pixel 4’ün ekran tarayıcı ile geldiğine işaret eden bir arka tarafta parmak izi tarayıcısı vardı. Ayrıca tahminen ön tarafta bir alt çentik veya çerçeve, altta yanan hoparlörler ve olası bir parmak izi tarayıcı olacak gibi duruyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!