Tiktok Takipçi Satın Al

Google, Galaxy Unpacked Etkinliğinde Bir Sürpriz Yapacak

Sonunda yeni Galaxy S20 serisini tüm görkemiyle tanımaktan sadece birkaç gün uzaktayız. Tabii ki, bu cihazlar şu anda sürprizlere yer kalmayacak kadar çok sızıyor.

Ancak yine de, Samsung’un Unpacked etkinliğinde, yeni Galaxy S20 telefonlarının ve yepyeni katlanabilir Galaxy Z Flip’in her ayrıntısını resmi olarak öğreceğiz. Bu etkinlikle ilgili her şeyi bildiğinizi düşünüyorsanız, bir sürprizimiz var. Google konferansta mevcut olacak.


Görünüşe göre, şirketin etkinlik sırasında ortaya çıkacak Android için bazı “heyecan verici haberler” var. Arama devi, haberleri Twitter’ın resmi Android hesabı aracılığıyla yayınladı. “Heyecan verici haberler” kelimeleri bize tam olarak ne olabileceğini tahmin etmemizi sağlıyor.

Google, Galaxy Unpacked etkinliğinde yer alacak

Bu gizli duyuru, Google’ın şimdiye kadar başarıyla sakladığı bir şey. Bu nedenle, şu anda sahip olduğumuz her şey bazı varsayımlardır. GSMArena’nın raporuna göre, yeni Galaxy akıllı telefonlarda Google Duo için yerel destek olmalı. Güney Kore’den Samsung’un akıllı telefonlar için yeni bir video mesajlaşma biçimi üzerinde çalıştığını gösteren raporlar vardı. Belki Google ve Samsung, Google’ın Duo kullanımını genişletmek için ortak çalışıyor.

İkinci olasılık, Android, etkinlikte Galaxy Z Flip’in mevcut olacağı için katlanabilir ekran cihazları için optimize edilmiş bir arayüz göstermek istiyor. Google, Android 10’da katlanabilir cihazlar için yerel desteği zaten doğruladı. Ayrıca, uygulama geliştiricilerine, ürünlerinin kapaklı tasarımları içeren çeşitli form faktörlerinde nasıl görüneceğini görselleştirmek için araçlar sunmak istiyor.

Şimdilik, büyük Paketsiz etkinliği için Google’ın gerçekten neyin çektiğini görmek ve beklemek zorundayız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu