Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı!

Aynı zamanda özel Olimpiyat Oyunları teması ve duvar kağıdıyla birlikte gelir.

Bu yılın sonlarında Japonya’da yapılacak Olimpiyat 2021 Oyunları öncesinde Samsung ve NTT DoCoMo, Galaxy S21 5G Olimpiyat Oyunları Sürümü’nü duyurmak için bir araya geldi.


Adından da anlaşılacağı gibi, bu, yaklaşan Olimpiyat Oyunları göz önünde bulundurularak tasarlanmış Galaxy S21’in özel bir çeşididir.

Samsung, geçen yıl Galaxy S20’nin özel bir Olimpiyat Sürümünü yayınlamayı planladı, ancak Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları pandemi nedeniyle bir yıl ertelendikten sonra iptal etti.

Parlak Yeni Renkte Galaxy S21

Normal Galaxy S21 5G’yi temel alan telefonun bu özel sürümü, renk şeması ve arka panel tasarımıyla öne çıkıyor. Plastikten yapılmış koyu mavi bir arka panele sahip ve altta ikonik Olimpik halkalar bulunuyor. Kamera muhafazası ve alüminyum çerçeve, çarpıcı bir altın rengi kullanır.

Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı!

Olympic Edition Galaxy S21 5G ayrıca özel bir Olimpiyat temasına ve Olimpiyat Oyunları duvar kağıdına sahiptir. Diğer yönlerden, bu cihaz normal Galaxy S21’e benzer. Bu, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,2 inç Dinamik AMOLED, Snapdragon 888 yonga seti, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı elde edeceğiniz anlamına gelir. Cihaz IP68 sertifikalıdır, bu nedenle toza ve suya dayanıklıdır.

Arka kamera kurulumu da normal Galaxy S21 ile aynı. Bu, 12 MP birincil atıcı, 12 MP ultra geniş ve 64 MP telefoto kamera elde edeceğiniz anlamına gelir. Ön tarafta, ortalanmış delikte yer alan 10 MP selfie kamerası var. Ayrıca biyometrik kimlik doğrulama için bir ekran içi ultrasonik parmak izi tarayıcısı da var.

Cihaz, 25W hızlı kablolu şarj ve 15W kablosuz şarj desteği ile 4.000 mAh pil ile çalışıyor. Üstüne One UI 3.1 ile Android 11’de çalışacak.

Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı!

Henüz Fiyatlandırmayla İlgili Ayrıntı Yok

Samsung ve NTT DoCoMo, Galaxy S21 5G Olympic Edition’ın fiyatını henüz açıklamadı. Cihaz ön siparişler için mevcut değil, ancak Haziran başında yapılması planlanan lansmanından önce rezerve edebilirsiniz. Operatörün resmi web sitesinde belirttiği gibi, cihaz yalnızca DoCoMo’nun çevrimiçi satış kanallarında mevcut olacaktır .

Adlandırma şemasında belirtildiği gibi, Galaxy S21 5G Olympic Edition yalnızca Japonya’da NTT DoCoMo’nun ağında satışa sunulacak. Sınırlı miktarlarda satışa sunulacak, bu yüzden gerçekten bir tanesini elinize almak istiyorsanız, hemen kendinize bir tane ayırdığınızdan emin olun.

2021 Olimpiyat Oyunlarının 23 Temmuz’da başlaması planlanıyor. Muhtemelen Samsung ve NTT DoCoMo, salgın nedeniyle etkinliğin tekrar iptal edilmemesi koşuluyla, Galaxy S21 5G Olimpiyat Oyunları Sürümü’nün fiyatlandırma ayrıntılarını bundan önce açıklayacak.

Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı! Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı! Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı! Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı! Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı! Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı! Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı! Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı!

Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı! Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı!

Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı! Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı! Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı! Galaxy S21, Özel Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu