Tiktok Takipçi Satın Al

Firefox, VPN Uygulamasını Android İçin Yayınladı

Çok sevilen Firefox web tarayıcısının arkasındaki kuruluş olan Mozilla, bir süredir VPN hizmeti oluşturmayı geliştirmeye başladı ve sonunda tamamladı.

Opera gibi tarayıcılarla paketlenmiş VPN’lerin aksine, Mozilla her zaman ücretli bir hizmet olmasını ve kullanıcı verilerinden yararlanmamasını sağladı. VPN hizmeti hala kapalı bir beta sürümündeyken, bunun için Android uygulaması artık kullanılabilir durumda.


Firefox Özel Ağı‘nın resmi sitesinde bilmeniz gereken her şey vardır. Hizmet, kayıt tutmama politikası olduğunu iddia eden Mullvad VPN tarafından desteklenmektedir.

Karşınızda Firefox VPN uygulaması

Firefox, VPN Uygulamasını Android İçin Yayınladı

Firefox Özel Ağı, OpenVPN veya IPsec gibi daha geleneksel protokoller yerine, daha yüksek hızlar ve gelişmiş şifreleme sunmak üzere tasarlanmış daha yeni WireGuard standardını kullanır. Çoğu VPN hizmeti, WireGuard’ı desteklemediğinden, bu muhtemelen Firefox’un hizmetinin temel avantajıdır.

İlgili Makaleler

Firefox Özel Ağı ayrıca 30’dan fazla ülkedeki sunuculara ve aynı anda beş bağlantıya kadar desteğe sahiptir. Firefox bunun “sınırlı süreli beta fiyatlandırması” olduğunu söylese de, hizmet şu anda aylık 5 dolar olarak satın alınabiliyor.

iPhone ve iPad’lere Nasıl VPN Kurulur?

Firefox, VPN Uygulamasını Android İçin Yayınladı

Firefox, VPN Uygulamasını Android İçin Yayınladı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu