Tiktok Takipçi Satın Al

eSIM Destekli Vivo Watch 2 Yakında Geliyor

Vivo, 2020’de ilk akıllı saatini piyasaya sürdü. Geçen yıl, akıllı saatler ve gerçek kablosuz kulaklıklar gibi giyilebilir cihazların popülaritesinde büyük bir artış yaşandı.


Çin’deki en büyük akıllı telefon üreticilerinin ve teknoloji şirketlerinin bu segmentten pay almak istemesi şaşırtıcı değil. Son raporlara göre, Vivo Watch yeni bir devam sürümü Vivo Watch 2 orijinal giyilebilir eSIM desteğinde bulunmayan bir özellikle gelecek.

eSIM özelliği, akıllı saatler için ilginç bir özelliktir. Sonuçta, giyilebilir olanakların olanaklarını genişletiyorlar. Bazı kullanıcılar, zamanı söylemeye, sağlık özelliklerini takip etmeye ve spor aktivitelerini takip etmeye yarayan bir akıllı saatle sorun olmaz.

Ancak bazı kullanıcılar akıllı saatin akıllı telefon deneyimini genişletmesini veya genişletmesini istiyor. Örneğin, eSIM ile akıllı telefonu kolayca geride bırakabilir ve aramaları alabilir, metin gönderebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Vivo, bu özelliğe sahip ürünlere olan talebin farkında ve bununla birlikte bir akıllı saati piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Vivo Watch 2, eSIM desteğiyle gelecek

Çinli sızıntı yapan Digital Chat Station’a göre, yaklaşmakta olan Vivo Smartwatch, Vivo Watch 2 takma adını taşımalı. Bu kesinlikle büyük bir sürpriz değil. Paketteki büyük sürpriz, eSIM işlevselliğinin kullanılabilirliği olacaktır. Bu, kullanıcıların akıllı telefon olmadan arama yapabilmelerine ve alabilmelerine olanak tanır. Aynı şekilde, bir akıllı telefona bağlanmadan doğrudan akıllı saatten mesaj gönderip alabilecekler.

eSIM Destekli Vivo Watch 2 Yakında Geliyor

eSIM özelliğine ek olarak, kaynak ayrıca daha fazla uygulama için destek olduğunu gösterir. Vivo, yakın zamanda piyasaya sürülen Xiaomi Watch Color 2’ye benzer bir deneyim sunmak istiyor. Segmentte kurulan diğer firmalar oyunlarını geliştirdiği için Çinli firma onları yakalamak için sağlam bir deneyim sunacak. Yeni Vivo Watch 2 büyük olasılıkla yuvarlak bir kadranla gelecek. Ancak, işleri taşa koymak için çok erken. Giyilebilir, geçen yılki modelde olduğu gibi çeşitli boyutlarda da olabilir.

Hatırlamak gerekirse, orijinal Vivo Watch 42 mm ve 46 mm boyutlarında geliyor. Cihaz 1.19 inç ve 1.39 inç AMOLED ekrana sahip. Akıllı saat 11 adede kadar spor modunu izleyebilir, kalp atış hızı ve kan oksijen seviyesi ölçümünü destekler. Ayrıca yerleşik bir asistan, NFC, GPS, yerleşik depolama ve su geçirmezlik derecesine sahiptir. 42mm versiyonu 9 gün pil ömrüne sahipken, 46mm versiyonu pil ömrünü 18 güne kadar uzatıyor. Yeni Watch 2 iki boyutta geliyorsa, aralarında bazı teknik özellikler farklılığı da bekleyebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu