TeknoDiot
     
     
     

FIFA 2018 Sahiplerine Güzel Haber

FIFA 2018 Sahiplerine Güzel Haber

Dünyanın en popüler futbol oyunu olan FIFA’nın en son oyunu FIFA 2018 için oyunculara güzel bir haber verildi.

Rusya’da 14 Haziran – 15 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek olan FIFA 18 Dünya Kupası heyecanı başlayacak. Tabi konu FIFA olunca her şey bekleniyor. FIFA 2018 için bu konuda sevindirici bir gelişme yaşandı. EA Games, FIFA 2018 için Dünya Kupası güncellemesinin yayınlanacağı resmi olarak açıkladı. Güncelleme ile birlikte FIFA 2018 sahipleri 29 Mayıs tarihinde PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için yayınlanacak olan bu güncelleştirmeye oyuncular ücretsiz bir şekilde dünya kupasına erişecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”16411″]

FIFA 2018 oyuncularının resmi bir turnuva deneyimi yaşatmak için güncelleştirme ile tüm detayların oyuna ekleneceği belirtiliyor. Gerçekten bu muhteşem bir heyecan olabilir oyuncular için. Ayrıca FIFA 2018 Dünya Kupasında 32 takım yer alıyor ve yanı sıra Rusya’ya ait 12 farklı stadyum FIFA 2018 oyuncularına sunulacak. Tabi sadece bunlar değil, resmi maç topu, rozetler ve kupalar güncelleştirmenin getireceği diğer yenilikler arasında yer alıyor.

FIFA 2018 Sahiplerine Güzel Haber

Resmen FIFA 2018 oyununda Dünya Kupasını gerçekten yaşayabileceksiniz.  Oyuncular normal turnuvaların yanı sıra, seçtikleri takım ile çevrimiçi turnuvalara katılabilecek. Son olarak Dünya Kupası etkinliğini istedikleri takımlara göre düzenleyebilecekler. FIFA Mobile için ise 6 Haziran’dan itibaren sınırlı bir süre için 2018 Dünya Kupası güncellemesi yayınlanacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


CS: GO Bunny Hop Kodu

Buğra Noyan

Efsane Şimdi Sanal Gerçeklik Sunuyor: Half Life: Alyx Steam’de

Handenur Turhan

The Evil Within 2’den Yarım Saatlik Oynanış Videosu Sızdırıldı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.