Tiktok Takipçi Satın Al

Facebook Messenger İçin Yeni Star Wars Karanlık Teması!

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi filminin vizyona girmesine kısa süre kaldı, son zamanların trendi karanlık mod estetiğine Facebook Messenger uyarak Star Wars hayranları için yeni bir tema getirdi.

Hem Star Wars hem de karanlık tema son zamanların trendi haline geldi. Facebook bu iki trendi bir araya getirerek mobil Messenger uygulaması için yeni temasını yayınlamış oldu. Tabii ki, tema pilden tasarruf etmek veya göz sağlığı için yapılmadı, tamamen eğlenceli görünmekle ilgili tema olacak. OLED ekranlı bir telefon kullanıyorsanız, pilinizi normal beyaz temaya göre daha az kullandığını görebilirsiniz.


Facebook Messenger İçin Yeni Star Wars Karanlık Teması!

Tema aynı zamanda video görüşmeleri için yeni Star Wars emojileri, animasyonlu çıkartmalar ve AR filtreleri de ekliyor. Facebook, temanın sınırlı sayıda olduğunu ancak bunun ne anlama geldiğini bilmediğini söyledi. En iyi tahminimiz, sınırlı bir süre için geçerli olacağı yönünde.

Eğer sizde Messenger uygulamanıza Star Wars teması eklemek istiyorsanız, Android veya iOS cihazınızda Messenger uygulamasının en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Temaya geçiş yapmak için bir konuşma içerisine girip isime tıklayarak karşınıza çıkan Tema yazısına tıklayarak yeni Star Wars temasına geçebilirsiniz. Eğer hala göremiyorsanız, bölgenizde bulunmadan önce birkaç gün beklemeniz gerekebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu