Oyunseverlere Steam, Spotify, Netflix ve YouTube Premium’da %50 İndirim! - TeknoDiot.com

Oyunseverlere Steam, Spotify, Netflix ve YouTube Premium’da %50 İndirim!

Abone Ol 

Evde kalan oyunseverlere bir güzel haberde Enpara’dan geldi. Oyun severlere Steam,Spotify, Netflix ve YouTube Premium’da yüzde 50 indirim!

Enpara.com, Eylül 2012 tarihinde QNB Finansbank tarafından, temel bankacılık ihtiyaçlarının fiziksel şubeler olmadan yalnızca dijital kanallar üzerinden karşılanabileceği bir bireysel bankacılık uygulaması olarak kurulmuştur.

Evde kalan oyunsever Enparalılar için kampanyaya Encard’ı da dahil ettiler ve indirim oranı %50’ye çıkartıldı! Oyun sever Enparalılar’ın 1 Mart 2020 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında ‘Ayın Enparalısı’ oldukları her ay Steam üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartlarıyla yapacakları aylık toplam 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinin %50’si Enpara.com’ dan iade edilecek.

Ayrıca Enparalılar evde kaldığında sıkılmasın diye Spotify, Netflix ve YouTube kampanyasında 30 TL’ye kadar olan harcamaların %50’si iade edilecek. Kampanya 30 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecek. Kampanya ile ilgili tüm detaylara buradan göz atabilirsiniz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Oyunseverlere Steam, Spotify, Netflix ve YouTube Premium’da %50 İndirim!

Göz atın:   Steam'den Şubat Ayına Özel İndirim! (Lunar New Year)

Bir Yorum

  1. Bu özellik papara cardi olan herkeste var ve sure siniri Suan yok. Bence papara daha uygun 🙂 .ininal gibi on odemeli kart

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu