Tiktok Takipçi Satın Al

Honor V30, Kasım Ayında 5G Desteği ile Geliyor!

Honor markasının ilk 5G telefonu olacak olan V30 lansmanının 2019 Kasım ayında yapılması planlanıyor.

Honor henüz Çin’de 5G akıllı telefona sahip değil, ancak bu çok yakında değişecek. Honor Başkanı Zhao Ming geçtiğimiz günlerde Honor V30’un markanın ilk 5G akıllı telefonu olacağını doğruladı. Dahası Kasım ayında lansmanı yapılacağını söylentileri dolaşıyor.


Honor V30 için resmi bir lansman tarihi vermedi, ancak Kasım ayında olacağını söylenmesi yakında tam gününün belli olacağı bir açıklama bekliyoruz. Zhao ayrıca, Çin medyasında yakın tarihli bir röportajda, yeni modelin hem cihazı hem de geleceği kanıtlayan iki özelliği söyledi. Hem Stand-Alone (NSA) hem de Stand Alone (SA) modlarını destekleyeceğini doğruladı.

Honor V30, Kasım Ayında 5G Desteği ile Geliyor!

Honor V30’un iki vurguyla geldiği bildirildi. Honor V30 ve V30 Pro. Her iki model de muhtemelen delikli kameralara sahip olacak ve Pro modelinin öne bakan iki atıcıyı yakaladığı bildiriliyor.
Her iki cihazdaki kameralar oldukça güçlü olacak. Honor V30, 16MP süper geniş açılı kamera, 2MP makro lens ve dörtlü kamera kurulumunu tamamlayan ToF kameralı 60MP birincil sensörle birlikte gelmelidir. Pro sürümü 60MP birincil kamerayı korur, ancak makro lens yerine 8MP telefoto kamera ekleyerek geniş açılı kamerasını 20MP’ye yükseltti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu