Tiktok Takipçi Satın Al

Android Tv Medya Yayınlarını Alıyor!

Android TV Veri Tasarrufu, Veri Uyarıları, Hotspot Rehberi ve çevrimdışı medya yayınlarını alıyor.

Android TV Hindistan’da popülerlik kazanıyor ve birçok marka AndroidTV çalıştıran Akıllı TV’leri Xiaomi Mi TV dizisi, Motorola Android TV dizisi ve daha fazlası gibi agresif fiyatlarla tanıtıyor. Kullanıcıların Smart TV’lerinden en iyi şekilde faydalanmalarına yardımcı olmak amacıyla Google, Android için Veri Tasarrufu, Veri Uyarıları, Hotspot Rehberi ve çevrimdışı medya yayınlarını içeren dört yeni Hindistan özelliği tanıttı.


Android TV için yeni Veri Tasarrufu özelliği, mobil veri kullanımını azaltmaya yardımcı olacak ve izleme süresini Google’a göre 3 kata kadar artıracak. Kullanıcılar, Televizyon izlerken kolayca Veri Tasarrufu ayarlayabilir ve veri kullanımlarını izleyebilir.

Android Tv Medya Yayınlarını Alıyor!

Google ayrıca, esas olarak kullanıcıların Televizyonlarının mobil etkin noktalarıyla kurmalarına yardımcı olan bir Hotspot Guide özelliğini de sundu. Son olarak yayınlama özelliği, kullanıcıların mobil verileri kullanmadan çevrimdışı ortamları TV’lerine yayınlamalarına olanak tanımaktadır.

İlgili Makaleler

Android Tv Medya Yayınlarını Alıyor!

Google, bu özellikleri, önümüzdeki haftalarda Xiaomi, TCL ve MarQ’dan başlayarak Flipkart tarafından başlatılan ve ardından küresel çapta yayına giren Hindistan’daki Android TV cihazlarına sunacak. Google’ın Dosyalar uygulamasındaki “Oyuncular” özelliği bugün Beta programında mevcut ve önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılara sunulacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu