Tiktok Takipçi Satın Al

En İyi Video Düzenleme Programları #1

Teknolojinin nimetleri arttıkça hayatımızı görselleştirme yoluna daha fazla başvurmaktayız.

Özellikle cep telefonlarımızda bile kamera çekim kalitesinin artması, Youtube, Twitch gibi mecralarda insanların para kazanıyor oluşu gibi sebepler göz önüne alındığı zaman video işi ile uğraşanlar son zamanda çok fazla arttı.


Artışın sonucunda herkes en iyi video düzenleme programları gibi listeleri okur oldu ve bu listede yer alan yazılımları edinmeye çalışmaktadır. Bizde kullanabilecek ücretli ve ücretsiz en iyi video düzenleme programlarını derledik. 

ADOBE PREMİERE PRO

Eğer konu video ya da görsel işlerle ilgili düzenleme işi ise ADOBE firması dünya çapında bir numaradır. Görsellerde Photoshop ile birinciliği kaptırmayan firma video işinde de PREMIERE PRO uygulaması ile yine zirvede. Program ile profesyonel video düzenleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Program ücretli olup aylık ve yıllık bazda lisansları bulunmaktadır. 

SONY VEGAS PRO

Adobe firmasının PREMIERE PRO uygulamasına rakip olacak tek uygulama ise SONY firmasının üretmiş olduğu VEGAS PRO video ve ses düzenleme programıdır. Windows işletim sistemleri için hazırlanan bu program ücretli olup resmî sitesinden satın alınabilmektedir. 

En İyi Video Düzenleme Programları #1

VIRTUALDUB

Ücretsiz video kesme ve birleştirme uygulaması arıyorsanız VIRTUALDUB işinizi görecektir. Format çevirme ve birleştirme ile kesme işlemlerinde en çok tercih edilen programların başında yer almaktadır. 

DA VINCI: RESOLVE

Eğer videolarınızda renklerle oynama, efekt işlemleri, prodüksiyon gibi işlerle uğraşmak istiyorsanız ve bunun için ücretsiz bir uygulama arıyorsanız DA VINCI: RESOLVE uygulaması işinizi fazlasıyla görecektir. Ayrıca sesler üzerinde de sunduğu seçenekleri ile ücretli uygulamalara taş çıkartmaktadır. 

LIGHTWORKS

Hollywood kalitesinde işler ortaya koymak istiyorsunuz, sezgi kontrolleri yapabileceğiniz, çoklu kamera desteği sunan LIGHTWORKS uygulaması ücretsiz olup profesyonel videolar için ideal bir yapıdadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu