Samsung Galaxy A71 Detayları Ortaya Çıktı

Samsung‘un yeni “A serisi” akıllı telefonu olacak olan Galaxy A71 detayları ortaya çıktı. İddialı Samsung Galaxy A91 ve Galaxy A71 için kilit detaylar açıklandı.

Galaxy A71, SM-A715F model numarasını taşıyan popüler GeekBench’da göründü. Liste, akıllı telefonun 8GB RAM ve Snapdragon 675 ile gönderileceğini zaten gösteriyor.

Bu yaklaşan Galaxy A70’lerde göreceğimiz aynı yonga seti. Bu doğruysa, gelecek yılın modeli performans açısından bir yükseltme olmayacak. Bunun yerine, geliştirilmiş kameralar, tasarım ve artan özellikler getirmelidir.

Galaxy Club’un raporuna göre, serideki ilk üye olacak olan Galaxy A71 ve A91, kutudan çıkan Android Q ile gelecek. Bu, telefonların 2020 ilk baharında Galaxy S11 serisinden hemen sonra piyasaya sürüleceği anlamına gelebilir.

Samsung Galaxy A71 Detayları Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A71 sızdırıldı

Galaxy A71 modeli tek çekirdekli testlerde 2540 puan elde etmeyi başardı. Çok çekirdekli testlere gelince, 7081 puan aldı. Sonuçlar Galaxy A70s için son zamanlardan biraz daha iyi. Bu nedenle, Snapdragon 7 serisi bir yonga seti konumlandırılmadı. GeekBench, Android 10’un varlığını, muhtemelen üstünde çalışan OneUI ile birlikte ortaya koyuyor.

Samsung, genellikle S diziliminden sonra yeni yazılım sürümünü çalıştıran akıllı telefonları piyasaya sürüyor, böylece yeni A serisinin Android 10 üzerine kurulu en yeni One UI sürümüyle gelmesi mantıklı olacak.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!