Tiktok Takipçi Satın Al

En İyi Android Fotoğraf Uygulamaları

Akıllı telefonların her yeni bir modeli çıktığında kamera kaliteleride bir o kadar iyileşiyor buda demek oluyorki fotoğraf makinalarının yerlerini alacak gibi duruyor.

Telefon kullanıcıları özellikle selfie çılgınlığından sonra fotoğraf çekimine dahada önem vermeye başladılar.


Bizde sizlere Android fotoğraf uygulamaları adlı en iyi 5 fotoğraf uygulamasını tanıtıp içerikleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Android serimize devam ediyoruz bu uygulamaların sıralanması tamamen rastgele ve genel olarak en çok kullanılan programları listeledik sizinde kullandığınız  varsa yorum atabilirsiniz.

Android Fotoğraf Uygulamaları

Pixlr

Bu uygulamada kesme işlemi ve resimin istediğiniz bölümünü bulanıklaştırma gibi işlemler yapılabiliyor. Işık, sıcaklık, keskinlik, doygunluk gibi özellikleri kısıp arttırabiliyorsunuz. Diğer bir özelliği ise diş beyazlatma, kırmızı göz giderme ve resimin bir bölümünü siyah beyaz diğer bölümünü renklendirebiliyorsunuz.

En İyi Android Fotoğraf Uygulamaları

İlgili Makaleler

Facetune2

Bu programda en beğenilen özellik kötü çıkan fotoğraflarınızı bazı işlemler ile düzeltebilme özelliğidir. Android fotoğraf uygulamaları konumuzdaki en beğenilenlerden biri diyebiliriz. Ayrıca fotoğrafı düzenlerken tekrardan istediğiniz yere fokus yapabilme özelliğine sahip.

En İyi Android Fotoğraf Uygulamaları

Snapseed

Bu uygulama keskinlik, renk, siyah beyaz gibi efektleri kullanabilirsiniz. Diger bir özellikleri ise HDR ayarı yapabiliyorsunuz ayrıca renk doygunluğu, hazır efektler gibi bir çok özelliklere sahip bir uygulama. Bu android fotoğraf uygulamasının en iyi özelliği ise siyah beyaz dengesinin çok güzel olduğu söylenebilir.

En İyi Android Fotoğraf Uygulamaları

Perfect365

Bu uygulama Android fotoğraf uygulamaları listemizin genellikle bayanlara hitap ettiğini söyleyebilirim. Uygulama sanal makyaj ismi ilede biliniyor. Özelliklerine bakacak olursak göz altı kırışıklıklarını azaltma, cilt rengi ve tonunda oynamalar yapabilirsiniz. Diğer bir avantajı ise Android ve İOS platformlarında ücretsiz bir şekilde indirilebilmesi.

En İyi Android Fotoğraf Uygulamaları

MomentCam

Bu uygulama tamamen eğlencelik bir uygulama bu program ile animasyonlar ve değişik karikatür tarzında resimler elde etmenizi sağlıyor. GİF tarzında hareketli fotoğraflarda yapabilirsiniz. Bu uygulama android fotoğraf uygulamaları listemizin en beğenilenlerden diye düşünüyorum. Bu program ile yaptığınız işlemi sosyal medya üzerinden paylaşma olanağıda sağlıyor.

En İyi Android Fotoğraf Uygulamaları

Genel bir değerlendirme yapacak olursak tanıttığımız uygulamalar neredeyse birbirlerine benziyor fakat ufakda olsa özelliklerinde fark var. Mesela momentcam adlı uygulama Android fotoğraf uygulamaları konumuzun en eğlenceli uygulamalarından diyebiliriz. Diğerleri ise genel efektler ve ekstra bazı özellikler içeriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu