En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

Bilindiği gibi yurt dışında ürünler Türkiye’ye göre daha ucuz olmakta. Çin e-ticaret siteleri oldukça ülkemizde fazlasıyla kullanılmakta. TeknoDiot olarak sizlere Çin üzerinden alışveriş yapabileceğiniz en iyi 10 siteyi derledik.

Yurt dışı diyoruz ama genellikle de alacağımız ürünleri Çin alışveriş sitelerinden alıyoruz. Online alışverişte konufiyata geldiğinde Çin mağazaları ile rekabet edebilen yok. Çin mağazalarından alışverişin günümüzde oldukça popülerleşmesi ile birlikte güvenilir ve kullanımı kolay bir çok Çin menşeili mağaza ortaya çıktı. Bizde sizlere Çin üzerinden alışveriş yapabileceğiniz Çinli 10 e-ticaret sitesini derledik.

1- AliExpress

[ilgiliicerik icerik_id=”1340″]

Tabii ki ilk sıraya koymasak olmazdı. Ülkemizin vazgeçilmez sitelerinden biri diyebiliriz. E-ticaret devi Alibaba’nın bir iştiraki olan Aliexpress, kendi ürünlerini satan bir site deği. Türkiye’deki Gittigidiyor ve N11 gibi sitelerin mantığı ile çalışan sitede farklı firmaların ürünleri yer alıyor. Türkçe dil desteği mevcut ayrıca TL olarak fiyatları ayarlayabiliyorsunuz. Kullanıcılar bu farklı firmalardan alışveriş yapıyorlar ve genelde en hızlı 2 hafta, en uzun bir ay içinde ürünler Türkiye’ye gönderiliyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Çin mağazalarının saymakla bitmeyen avantajları var buradan Artıway‘e üye olup 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Çinli birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi e-Ticaret Haberleri İnternet Haberleri Rehber Sektörel Haberler

SİTELERİ GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ!

SAYFA 1 – SAYFA 2 – SAYFA 3 – SAYFA 4

SAYFA 5 – SAYFA 6 – SAYFA 7 – SAYFA 8

SAYFA 9SAYFA 10


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Sonraki sayfa
Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı