bayigram.com

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

Bilindiği gibi yurt dışında ürünler Türkiye’ye göre daha ucuz olmakta. Çin e-ticaret siteleri oldukça ülkemizde fazlasıyla kullanılmakta. TeknoDiot olarak sizlere Çin üzerinden alışveriş yapabileceğiniz en iyi 10 siteyi derledik.

Yurt dışı diyoruz ama genellikle de alacağımız ürünleri Çin alışveriş siteleri üzerinden alıyoruz. Online alışverişte konu fiyata geldiğinde Çin mağazaları ile rekabet edebilen yok.


Çin mağazalarından alışverişin günümüzde oldukça popülerleşmesi ile birlikte güvenilir ve kullanımı kolay bir çok Çin menşeili mağaza ortaya çıktı. Bizde sizlere Çin üzerinden alışveriş yapabileceğiniz Çinli 10 e-ticaret sitesini derledik.

Çin Alışveriş Siteleri Listesi

  • AliExpress – TrustPilot
  • DHgate – TrustPilot
  • MiniInTheBox – TrustPilot
  • Banggood – TrustPilot
  • Alibaba – TrustPilot
  • LightInTheBox – TrustPilot
  • Geekbuying – TrustPilot

AliExpress

Tabii ki ilk sıraya koymasak olmazdı. Ülkemizin vazgeçilmez sitelerinden biri diyebiliriz. E-ticaret devi Alibaba’nın bir iştiraki olan Aliexpress, kendi ürünlerini satan bir site deği. Türkiye’deki Gittigidiyor ve N11 gibi sitelerin mantığı ile çalışan sitede farklı firmaların ürünleri yer alıyor. Türkçe dil desteği mevcut ayrıca TL olarak fiyatları ayarlayabiliyorsunuz. Kullanıcılar bu farklı firmalardan alışveriş yapıyorlar ve genelde en hızlı 2 hafta, en uzun bir ay içinde ürünler Türkiye’ye gönderiliyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Çin mağazalarının saymakla bitmeyen avantajları var buradan Artıway‘e üye olup 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Çinli birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

Banggood

Saatten elektronik eşyaya, otomobil aksesuarlarından telefon kılıflarına kadar birçok ürünün bulunduğu site, kendisi satış yapıyor. Yine Türkiye’deki Gittigidiyor ve N11 gibi sitelerin mantığı ile çalışan sitede farklı firmaların ürünleri yer alıyor.Türkçe dil desteği mevcut. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Çin mağazalarının saymakla bitmeyen avantajları var buradan Artıway‘e üye olup 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Çinli birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

Dealextreme (DX)

En eski Çin merkezli e-ticaret sitelerinden biri olan Dealextreme ya da kısa adıyla DX, ilginç bir çok ürüne sahip bir platform. Ağırlıklı olarak telefon ve benzeri aksesuarlar bulunan sitedehiçbir yerde göremeyeceğiniz ilginç ürünler de yer alıyor. Türkiye’ye de gönderim yapmakta. Genellikle her yerde bulamayacağınız ürünler DX sitesinde bulabilirsiniz diyebiliriz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Çin mağazalarının saymakla bitmeyen avantajları var buradan Artıway‘e üye olup 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Çinli birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

Focalprice

008 yılında kurulan Focalprice Hong Kong merkezli site yakın zamanda geekbuying.com ile birleşti. Kıyafetten elektronik eşyaya, hobi ürünlerinden saate kadar farklı kategorilerde ürünler bulunan site de Türkiye’ye gönderim yapıyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Çin mağazalarının saymakla bitmeyen avantajları var buradan Artıway‘e üye olup 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Çinli birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

Lightinthebox

2007 yılında Çin’in başkenti Pekin’de kurulan Lightinthebox sitesi diğer sitelerde de olduğu gibi Türkçe dil desteği sunuyor. Kıyafetten elektronik eşyaya kadar on binlerce ürünü ev sahipliği yapan site Türkiye’ye gönderim yapıyor. Siteye buradaki adresinden ulaşabilirsiniz. Çin mağazalarının saymakla bitmeyen avantajları var buradan Artıway‘e üye olup 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Çinli birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

Everbuying

Daha çok elektronik cihazlar üzerine satış yapan Çin merkezli bu site telefon konusunda uzmanlaşmış. Telefonların yanısıra LED lambo, otomobil aksesuarları ve akıllı saat gibi ürünler de satan site ne yazık ki Türkçe dil desteği sunmuyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Çin mağazalarının saymakla bitmeyen avantajları var buradan Artıway‘e üye olup 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Çinli birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

GearBest

Türkçe dil desteği sunan Çin merkezli GearBest, zengin ürün seçenekleri ile ülkemizden fazlasıyla müşteriye sahip. Geçtiğimiz zamanlarda ülkemizde kısa süreliğine engellenmişti. Her türlü ürünü satan sitede aradığınız birçok şeyi bulabilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Çin mağazalarının saymakla bitmeyen avantajları var buradan Artıway‘e üye olup 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Çinli birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

DHgate

2004 yılında yine Pekin’de kurulan bir site olan DHgate de Türkçe dil desteği sunan bir diğer Çin e-ticaret sitesi. Bu sitede elektronik ağırlıklı olsa da kıyafet, sağlık ve güzellik ürünleri ve aydınlatma aksesuarları gibi ürünler de bulunuyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Çin mağazalarının saymakla bitmeyen avantajları var buradan Artıway‘e üye olup 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Çinli birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

HobbyKing

Son sitemiz ise HobbyKing. Bu site ağırlıklı olarak hobiler için kullanılabilecek ürünler içeriyor. Bunlar arasında uzaktan kumandalı uçaklar, Dronelar, minyatür otomobiller ve bunların aksesuanları yer alıyor. Eğer hobiciyseniz ve bu tarz bir hobiniz varsa buradan adresine bir göz atmanızı öneririz. Site Türkiye’ye ürün gönderiyor ancak Türkçe dil desteği bulunmuyor. Çin mağazalarının saymakla bitmeyen avantajları var buradan Artıway‘e üye olup 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Çinli birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

TinyDeal

İlginç ürünler satan sitede ağırlıklı olarak elektronik cihazlar ve aksesuarları bulunsa da giyim ve kıyafet ile ilgili seçenekler de yer alıyor. Adından da anlaşılacağı üzere küçük ürünler konusunda uzmanlaşmış siteye buradan adresinden ulaşabilirsiniz. Çin mağazalarının saymakla bitmeyen avantajları var buradan Artıway‘e üye olup 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Çinli birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu