Tiktok Takipçi Satın Al

Dünyanın En Güçlü Kulaklığını Denemeye Hazırlanın: Diablo

Kısa süre önce SADES’in Türkiye’de oyuncularla buluşturduğu kulaklık modeli Diablo, içerisinde barındırdığı realtek teknolojisi ve 130 desibele ulaşan ses gücüyle eşsiz bir oyun deneyimi vadediyor. Oyun severlerin büyük ilgisini çeken kulaklık modeli, mevcut özellikleriyle piyasada tek.

Ünlü Çinli oyun aksesuarları markası SADES, 2018 yılı itibariyle Türkiye oyun piyasasına güçlü bir giriş yapmıştı. Markanın yakın zamanda online olarak satışa sunduğu Diablo, üstün ses özellikleriyle dikkat çeken, “Best seller” bir oyuncu kulaklığı.


Dünyanın En Güçlü Kulaklığını Denemeye Hazırlanın: Diablo

4 farklı realtek ses efekti ile tilki gibi kulaklar

Diablo’nun ses özellikleri en gerçekçi ve rekabetçi oyunu oynayabilmek için tasarlanmış. Dört farklı realtek efekti, gözlerin kapalı olduğu durumlarda bile düşmanın yerini rahatlıkla bulmayı sağlıyor. Geniş ses alanının yanı sıra, üstün diyalog özelliği ile de dikkat çeken ürün, diğer oyuncularla olan iletişimin en net şekilde deneyimlenmesi açısından oldukça etkileyici. Diyalog kalitesinde döndürülebilir mikrofonun etkisi büyük. Oyun içerisinde istenen yöne kolaylıkla çevrilebilen mikrofonla ses karşı tarafa temiz bir şekilde iletilebiliyor. Diablo’nun mikrofonuyla dip gürültü ve seste patlama sorununun üstesinden tamamen gelindiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Dünyanın En Güçlü Kulaklığını Denemeye Hazırlanın: Diablo

Desibel canavarı

Ürünün ses gücü oyuncuların gözlerini parlatacak cinsten. Diablo’da 20 hz’ye 20.000 hz frekans aralığını destekleyen, 40 mm çapında yüksek kalite sürücüler bulunuyor. 32 ohm’luk sürücülerin ses desibel aralığı 116 olarak belirlenmiş. 1000 hz ses aralığında ise tolerans aralığında 3 desibellik bir farkın eklendiği görülüyor. Bu da kulaklıkta yaklaşık 119 desibele denk gelen bir ses deneyimi anlamına geliyor. Diablo’nun piyasada eşi bulunmaz bir kulaklık olmasında ses desibel sınırını aşıyor olması da oldukça etkili. Dünyanın en güçlü kulaklığı Diablo, girdiği desibel testinde elde ettiği 130 skoruyla ölçüm sınırını aşarak tahtı ele geçiriyor.

Dünyanın En Güçlü Kulaklığını Denemeye Hazırlanın: Diablo

Hem karizmatik hem konforlu

Diablo’da etkileyici tasarımı meydana getiren birbirinden güçlü özellikler mevcut. Yeşil, cam göbeği, indigo, mor, kırmızı, sarı ve mavi renklerden oluşan RGB ışıklandırma özelliği, oyun atmosferine heyecan ve eğlence katıyor. Ergonomik elastik süspansiyon bandı ile oyuncuların rahatı da yerinde. Bant kısmı başa tam olarak oturan kulaklık oluşabilecek baskıyı minimize ediyor. Bu şekilde saatlerce hedefe kilitlenerek oyunda kalmak mümkün. Büyük kulaklıklar ile ortam ses yalıtımının en iyi şekilde sağlandığını da söylemeden geçmemek gerek.

Dünyanın En Güçlü Kulaklığını Denemeye Hazırlanın: Diablo

Kompleks teknoloji vs kolay kullanım

Diablo’nun güçlü teknolojisi kullanıcılarına karmaşa değil kolay kullanım sunuyor. Saklanabilir mikrofon, kulak içinde yer alan kontrol düğmeleri, kumanda ve RGB açma / kapama ayarları; kullanıcının enerjisini kulaklık kullanımına değil oyuna harcayabilmesi için tasarlanmış. Altın kaplama USB ve Windows 7/8/8.1/10 uyumluluğu ile de öne çıkan Diablo’nun hoparlör ve mikrofon özellikleri ise şöyle:

Hoparlör Mikrofon
  • Megafon çapı: 40 mm
  • Hassasiyet: 1 kHz’de 116 ± 3 dB
  • Frekans tepkisi: 20~20,000 Hz
  • Empedans: 1 kHz’de 32 Ω
  • Güç taşıma kapasitesi: 20 mW
  • Boyut: 4.0 x 1.5 mm
  • Hassasiyet: 1 kHz’de -40 ± 3 dB
  • Frekans tepkisi: 50 ~ 10.000 Hz
  • Empedans: 1 kHz’te ≤ 2,2 KΩ
  • Yönelme: Dairesel – yönsüz
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu