DOOM Eternal Sistem Gereksinimleri

DOOM Eternal sistem gereksinimleri belli oldu. DOOM Eternal oyunu id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan yeni bir birinci şahıs nişancı video oyunudur.

DOOM Slayer olarak geri döndüğünde, dünyanın iblisler tarafından istila edildiğini görüyorsun. Ortalığı birbirine kat ve hem Slayer’ın kökenini hem de ebedi deşip parçalama görevini keşfet… Bu görev nihayete erene kadar.

Birinci şahıs ilerlemeli çatışmada bir sonraki aşamaya ulaşırken boyutlar arası savaşında hız ve gücün mükemmel birlikteliğini deneyimle. Alev makineli omuz topu, bileğe takılan katlanabilir bıçak, yükseltilmiş silahlar ve modlar ve Double Dash gibi yeteneklerle hiç olmadığı kadar hızlı, güçlü ve beceriklisin.

İhtiyacın olan her şeyi düşmanlarından al: Ekstra can için glory kill yap, zırh için yakıp kül et, cephane depolamak için iblisleri testereyle kes ve iblis avcılarının şahı ol! id Software, yepyeni bir 2’ye 1 çok oyunculu modu sıfırdan geliştirdi. Tam donanımlı DOOM Slayer, oyuncu kontrolündeki iki iblisle kozlarını paylaşarak üç turluk hararetli bir birinci şahıs çatışmasına giriyor.

DOOM Eternal Sistem Gereksinimleri

id Software, bir basın açıklamasında şunları söyledi: “ DOOM Eternal’ın gelişimi boyunca hedefimiz, en büyük beklentilerinizi aşan bir oyun sunmaktı.” DOOM Eternal’ın gelişim sürecinde hedefimiz her yönüyle beklentilerinizin üzerinde bir oyun ortaya çıkarmak oldu.

Size en iyi deneyimi sunduğumuzdan emin olmak ve DOOM Eternal’ın hız ve kalite standartlarımıza uyması için, çıkış tarihini birkaç ay ileri taşıyarak 20 Mart 2020 olarak yeniden belirlemeye karar verdik. Bu gecikmenin çoğu hayranımız için bir hayal kırıklığı olacağının farkındayız ama DOOM Eternal’ın beklediğinize değecek bir oyun deneyimi sunacağı konusunda kendimize güveniyoruz.

DOOM Eternal çıkış tarihi

 • Invasion Modu: Başka bir oyuncunun oyununa, oynanabilir bir iblis olarak girmenizi sağlayacak bu mod, oyunun çıkışından kısa süre sonra ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek.
 • DOOM Eternal’ın Nintendo Switch sürümü, diğer platformlardan sonra çıkacak. Bunun tarihini daha sonra duyuracağız.
 • DOOM 64; Nintendo Switch’in yanında Xbox One, PlayStation 4, ve PC için de çıkacak. DOOM 64’u tüm platformlarda DOOM Eternal’ın ön sipariş bonusları arasına ekliyoruz. Böylece bu klasik oyunu, yalnızca DOOM Eternal’ı ön siparişle satın alarak ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. DOOM 64, tüm platformlar için 20 Mart 2020’de piyasaya çıkacak.

Tüm DOOM hayranlarına bağlılıkları ve destekleri için minnettarız. Sizinle birlikte iblisleri paramparça etmek için sabırsızlanıyoruz.

DOOM Eternal sistem gereksinimleri

MİNİMUM

 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7 / 64 bit Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5 3,3 GHz ya da AMD Ryzen 3 3,1 GHz
 • RAM: 8 GB RAM
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB), GTX 1060 (6 GB), GTX 1650 (4 GB) ya da AMD Radeon R9 290 (4 GB), RX 470 (4 GB)
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN

 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7 / 64 bit Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i7 6700K ya da AMD Ryzen 7 1800X
 • RAM: 16 GB RAM
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080 (8 GB), RTX 2060 (8 GB) ya da AMD Radeon RX Vega56 (8 GB)
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

 :: Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

DOOM Eternal Sistem Gereksinimleri

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

  1. Büyük ihtimalle 40-60 FPS alabileceğinizi düşünüyorum. Oyunun grafik ayarlarına göre bu FPS değişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!