Tiktok Takipçi Satın Al

Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimleri belli oldu. Mount & Blade II: Bannerlord, Orta Çağ temalı bir rol yapma oyunu olan Mount & Blade serisinin bir oyunudur.

Oyun, Türk firması TaleWorlds tarafından geliştiştirilmektedir. Oyun Steam‘de Ekim 2016’da çıkmıştır. Fakat oyun için bir indirme imkanı sunulmamıştır. Gamescom 2019’da oyunun erken erişim tarihi verilmiş.


İlk oyunları Mount & Blade ile erken erişim türünün gelişimine liderlik eden TaleWorlds, Mount & Blade II: Bannerlord ile de benzer bir yol izleyecek. Bannerlord’un yaşayan devasa dünyasını bir an önce oyuncularla buluşturmayı hedefleyen stüdyo, oyunun geliştirme sürecinde oyunculardan gelecek geribildirimlere büyük önem veriyor.

Bannerlord’un her biri diğerinden farklı onlarca şehrine ve oyuncuların etkileşime girebileceği yüzlerce karaktere hayat vermek üzere aralıksız çalışan stüdyo, süreç içerisinde kullanıcılardan gelecek bildirimler ile sorunlardan arınmış, kapsamlı ve bütünlüklü bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Türkiye’nin en büyük oyun stüdyolarından biri olan TaleWorlds Entertainment, dünyanın en büyük dijital oyun fuarı olan gamescom’da, milyonların beklediği oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un tek kişilik hikâye modunu ilk kez basına gösterdi. Ayrıca stüdyo heyecanla beklenen çıkış tarihi hakkında da bilgi verdi. Bannerlord, Mart 2020’de Steam platformu üzerinden erken erişime açılacak!

Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşlemci: Intel Core i3-8100 / AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel UHD Graphics 630 / NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
  • Depolama: 60 GB depolama alanı

ÖNERİLEN:

  • İşlemci: Intel Core i5-9600K / AMD Ryzen 5 3600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580
  • Depolama: 60 GB depolama alanı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu