Tiktok Takipçi Satın Al

Monster Gaming Mouse Modelleriyle Tanışın, Oyunlarda Başarıyı Yakalayın!

Oyunlardaki hünerlerinizi göstermek için doğru ekipmanlardan yardım almanız ve bu ekipmanları oynadığınız oyunun türüne göre belirlemeniz gerekebiliyor.


Özellikle mouse seçiminiz, hem tek kişilik oyunlarda hem de çevrim içi çok oyunculu yapımlardaki ilerleyişinizi doğrudan etkileyebiliyor. Bu nedenle standart bir bilgisayar faresinden ziyade ergonomik ve işlevsel bir gaming mouse edinmeniz daima size avantaj kazandırıyor.

Oyunlarda Hızınıza Yetişebilecek Gaming Mouse Modelleri Kullanın

Tasarımını ve genel yapısını beğendiğiniz standart bir bilgisayar faresiyle favori oyunlarınızı pekâlâ oynayabilirsiniz. Ancak oyun esnasında sanal veya gerçek rakiplerinize karşı vereceğiniz anlık tepkilere, kullandığınız fare her zaman yetişemeyebilir. Çünkü standart farelerde tıklama gecikmesi (click latency) ve tarama hızı (polling rate) gibi belli başlı teknik özellikler, oyuncuların gereksinimlerine yanıt vermekten biraz uzaktır.

Monster’ın geliştirdiği Pusat V11 gaming mouse sayesinde kullandığınız standart fareyle vedalaşabilirsiniz. Gecikmesiz ve programlanabilir tuşları, 1000 Hz seviyesine kadar ayarlanabilir tarama hızıyla dikkat çeken oyuncu faresi, 10000 DPI’lık değeriyle 4K (2160p) çözünürlüklü ekranlarda bile rahat bir kullanım elde etmenizi sağlar.

Monster Gaming Mouse Modelleriyle Tanışın, Oyunlarda Başarıyı Yakalayın!

Kablolu gaming mouse modellerinden Pusat V11, 1,8 metrelik örgülü fiber kablosuyla size hareket serbestisi de kazandırarak en hassas hamleleri başarıyla gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Çok daha yüksek performanslı bir mouse ile oyunculuk kariyerinizi şekillendirmek istiyorsanız Pusat V5 modelini de tercih edebilirsiniz. Profesyonel Extreme Laser oyun sensörüyle güçlendirilen, 24000 DPI’lık ve 1000 Hz tarama oranlı gaming mouse, 11 programlanabilir tuşuyla en uç hamleleri bile basitçe yapabilmenize zemin hazırlar. 10’ar gramlık beş adet ağırlığıyla özelleştirilebilirlik konusunda kullanıcılarını memnun eden Pusat V5; değiştirilebilir kullanıcı modları, RGB aydınlatması ve özel kaplamalı ergonomik yapısıyla beklentilerinizi karşılar.

MOBA ve RPG’lerde Gaming Mouse Modelleriyle Şov Yapın

Rekabetçi oyunlara meraklıysanız ve çevrim içi rol yapma oyunlarında rakiplerinize karşı üstünlük kurmayı planlıyorsanız, standart bilgisayar fareleri sizi her zaman memnun etmeyebilir. Klavyeden bağımsız olarak büyü, özel yetenek ve benzeri, yönettiğiniz karaktere özel unsurları anında değerlendirebilmek için çok sayıda fare tuşuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Fakat standart bilgisayar farelerinde genellikle sağ, sol, orta ve sol üst kısma konumlandırılan genel işlev tuşlarından başka bir düğme bulunmaz.

Monster’ın MOBA ve MMORPG oyuncularına özel hazırladığı Pusat V8 gaming mouse ise toplam 18 adet programlanabilir mekanik tuşuyla oyunlardaki tüm gereksinimlerinizi rahatlıkla karşılar. İşaret parmağınızın kolayca ulaşabileceği seri basma tuşu ve başparmağınızla kontrol edebileceğiniz 12 yan tuş, arenalarda şov yapmanızı mümkün kılar. Bu özelliklere değiştirilebilir ağırlık, RGB aydınlatma, yüksek tarama hızı ve üstün yazılım desteği de eklenince Pusat V8 ile oyunlarda başarı sizin için kaçınılmaz olacaktır.

Monster Gaming Mouse Modelleriyle Tanışın, Oyunlarda Başarıyı Yakalayın!

Kablosuz Gaming Mouse Modelleriyle Konforun Keyfini Çıkarın

Sahip olduğunuz bilgisayarı yalnızca odanızda değil, aynı zamanda salonda televizyonunuza bağlayarak da kullanmak isteyebilirsiniz. Ancak geniş ekranda oyun oynamak için kablolu bilgisayar fareniz sizi zor durumda bırakabilir. Laptop’ınız için edindiğiniz kablosuz mini fare ise oyunlarda hedeflediğiniz performansı göstermenize engel teşkil edebilir.

Monster Pusat ailesinin kablosuz gaming mouse modellerinden Pusat V9, bu aşamada ihtiyaçlarınızı karşılar. Pil hariç yalnızca 91 gram ağırlığında olan model, 4800 DPI ve 500 Hz’e kadar tarama hızı sunarken programlanabilir yapıdaki 7 tuşuyla FPS’ten RPG’ye kadar birçok oyun türünü keyifle deneyimlemenize imkân sağlar. Kablosuz olduğu için salonda oyun keyfi yapabilmeniz için biçilmiş kaftan olan Pusat V9 wireless gaming mouse, ergonomik tasarımı ve teflon tabanı sayesinde konfordan ödün vermeden başarıya ulaşmanıza yardım eder.

Eğer siz de geleneksel bilgisayar farenizle vedalaşıp yerine Monster imzalı bir oyuncu faresi almayı planlıyorsanız gaming mouse fiyatlarını inceleyebilir, dilediğiniz modeli tercih ederek oyunculuk hayatınıza daha başarılı şekilde devam edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu