AMD

Apple, Kendi Kendini Kullanan Araba Takımını Büyütmeye Devam Ediyor!

Şu anda hiç kimse Apple’ın kendi kendini süren arabaları için ne planladığını gerçekten bilinmiyor. Bununla birlikte projeyi ve Apple’ın planlarını çevreleyen gizliliğe rağmen şirketin yaptıkları her şeyle oldukça iyi bir şekilde ilerleme kaydettiği görülüyor çünkü raporlara göre Apple kendi kendini süren otomobil ekibinde kendini oldukça geliştirdi.

Kaliforniya’nın Motorlu Araçlar Dairesi’nden alınan rakamlara göre, Apple’ın kendi kendini süren otomobil ekibinde kendini geliştirdiği ve mevcut kendi kendini süren araba filosunun direksiyonuna koymak için yaklaşık 33 yeni sürücü getirdiğini ortaya koydu eyaletteki 69 araçtan oluşuyor.

Apple, Kendi Kendini Kullanan Araba Takımını Büyütmeye Devam Ediyor!

Bu birkaç ay önce duyduğumuz ve Apple çalışanları kendi kendine tahrik eden projesinin arkasındaki çalışanları değiştirdiğini söyleyerek, şirketin gerçekte gelişimine geri dönebileceğini öne sürdüğü söylenenlerin karşıtlığı gibi görünüyor. Ancak, bu yeni işe alımlar Apple aslında onunla birlikte ilerleyebileceğini gösteriyor.

Apple’ın emeğinin meyvelerini gerçekten görebileceğimiz zaman belli değil şimdiki nedenle tam da bu noktada, Apple kendi arabalarını yaratabileceklerini veya diğer arabalarda kullanılabilecekleri, CarPlay sistemlerine benzer bir sistem yaratabileceklerini kimse bilmiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!