Tiktok Takipçi Satın Al

Pearl Abyss, DokeV Oyun Fragmanını Yayınladı!

Pearl Abyss yeni oyun “DokeV”nin gerçek oyun sahnelerinden oluşan oyun fragmanı (Almanya yerel saatine göre) 25 Ağustos’ta “gamescom 2021″de yayınladı.


gamescom, her yıl Almanya’da düzenlenen Avrupa’nın en büyük oyun festivali olarak bu yıl da geçen yıl olduğu gibi online olarak gerçekleştiriliyor. DokeV açılış etkinliği “gamescom: Opening Night Live” da (aşağıda ONL olarak ifade edilecek) tanıtıldı.

DokeV, ana karakteri olan Dokebileri bulmak için maceraya çıkılan ve hikayenin kendine has bir dünya görüşü ile ilerlediği Dokebi Toplama Açık Dünya Aksiyon Macerası oyunudur. Öz Korece ile oluşturulan oyun adı ve yeni türüyle Pearl Abyss’e özgü global meydan okuma oyunudur. Konsol ve PC platformlarında ailecek eğlenebileceğiniz şekilde geliştirilmektedir.

Genel Yapımcı Kim Daeil ve Pearl Abyss animasyon ve hareket yakalamadan sorumlu Baş Yapımcısı Kim Sangyeong geliştirmeyi üstlenmişken, Black Desert IP’sinin aksiyon tasarımını yapan Oyun Tasarımcısı Nam Changgi de geliştirmeye katıldı.

Pearl Abyss, DokeV Oyun Fragmanını Yayınladı!

Dokebi’nin yeni tanıtım videosu, benzersiz Dokebilerle birlikte açık dünyayı keşfetmenin ayrıntılı ve göz alıcı grafiklerini içeriyor. Video ile gerçek zaman tabanlı savaş sistemi, boss canavarların dinamik savaşları gibi muhteşem bir aksiyon ve yüksek özgürlük derecesi gösterildi.

  • Dünyanın en büyük oyun festivali “gamescom 2021” açılış etkinliğinde ilk tanıtım
  • Öz Korece’den oluşturulan oyun adı ve yeni tür, yanı sıra Pearl Abyss’e özgü global meydan okuma
  • Gerçek ve sanal dünya arasında gidip gelen ihtişamlı ve gözalıcı açık dünyada gerçek bir oyuncu ile yapılan fragman
  • Yüksek derece özgürlük ve gerçekçi aksiyon, ulaşım araçları ve sosyal faaliyetler vb ile maceralara Dokebilerle birlikte çıkın

DokeV Yeni Tanıtım Videosu

Pearl Abyss’in sunduğu güçlü vuruş hissi barındıran savaş aksiyonu da keyifli bir şekilde yeniden yorumlandı. Dokebilerle birlikte android robotlarla çarpışma sahneleri de komik bir şekilde ifade edildi. Dokebilerin şemsiye ile havada uçma ya da çeşitli dönüşümler yapma gibi yeteneklerini kullandığı hallerini de görebileceksiniz.

Gerçek ve sanal dünya arasında gidip gelen göz alıcı açık dünyaya yeni nesil, yeni bir tür oyun motoru ile uygulandı. Kpop şarkısı “ROCKSTAR”ın remix versiyonunun, Hanok binası, Haetae (unicorn-lion) heykeli gibi Kore’nin geleneksel unsurlarıyla uyumu dikkat çekiyor.

Pearl Abyss, DokeV Oyun Fragmanını Yayınladı!

gamescom ONL Sunucusu ve Yapımcısı Geoff Keighley, “Bir kez daha Pearl Abyss ile elele verip, DokeV’nin yeni halini gamescom ONL’de tanıtabildiğimiz için mutluyum. DokeV’nin renkli ve enerji dolu dünyası ONL’nin her yıl farklı oyunlar sunma gayesi ile de gayet uyumluydu.” dedi.

DokeV Baş Yapımcısı Kim Sangyeong, “Dokebi adlı özgün materyal ve animasyon tarzı grafiklerle ailecek eğlenebileceğiniz şekilde geliştiriyoruz.” dedi ve “Pearl Abyss için yeni bir deneme olduğundan, bir çok kişinin beklentilerini karşılayabilecek şekilde geliştirmeye odaklaklanacağız.” diye ekledi.  DokeV’nin yeni fragmanı, yeni ekran görüntüleri, şarkısı ve daha fazlasını resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

DokeV Oyunu Hakkında

DokeV, ana karakteri olan Dokebileri bulmak için maceraya çıkılan ve hikayenin kendine has bir dünya görüşü ile ilerlediği Dokebi Toplama Açık Dünya Aksiyon Macerası oyunudur. Öz Korece ile oluşturulan oyun adı ve yeni türüyle Pearl Abyss’e özgü global meydan okuma oyunudur.

“G-Star 2019″da ilk defa tanıtıldıktan sonra Dokebi adlı özgün materyal ve animasyon tarzı sevimli grafikleri ve GALACTIKA * tarafından bestelenen Kpop tarzı şarkı “ROCKSTAR” ile global oyuncuların beğenisini kazanmıştı.

DokeV, konsol ve PC platformlarında ailecek eğlenilebilecek şekilde geliştirilmekte olup yüksek özgürlük derecesi merkezli güzel ve göz alıcı açık dünyada, gerçeklik hissi veren grafiklerden oluşan metaverse dünyasını sunmayı planlıyor.

Genel Yapımcı Kim Daeil ve Pearl Abyss animasyon ve hareket yakalamadan sorumlu Baş Yapımcısı Kim Sangyeong geliştirmeye öncülük ediyor. DokeV’nin aksiyon, vuruş hissi gibi özelliklerini daha gerçekçi bir şekilde yansıtabilmek adına Black Desert IP’sinin aksiyon tasarımını yapan Oyun Tasarımcısı Nam Changgi de geliştirmeye katıldı.

Pearl Abyss, DokeV Oyun Fragmanını Yayınladı!

Geliştirme/Hizmet Pearl Abyss
Platform Konsol/PC
Tür Dokebi Toplama Açık Dünya Aksiyon Macerası

(Creature-collecting open world action-adventure)

Çıkacağı Ülke Global
Resmi Web Sitesi dokev.pearlabyss.com

Oyunun Özelliği

DokeV’nin özelliği, eşi benzeri olmayan Dokebilerle arkadaş olarak birlikte çeşitli maceralara atılmaktır. Kore’nin geleneksel efsanesinden ilham alarak doğan Dokebi, oyun içerisinde insanların hayal ve tutkularını temsil eden gizemli bir varlık olarak karşımıza çıkıyor. İnsanların gözlerine görünmüyor fakat bir arada bulunarak insanların hayallerini destekleme ve onlara yardım etme rolü oynuyor.

DokeV, Pearl Abyss tarafından üretilen yeni nesil oyun motorunun mükemmel performansı ile geliştiriliyor. Gerçek ve sanal dünya arasında gidip gelen yüksek özgürlük derecesi ve gerçekçi aksiyon göstermesi planlanıyor. Pearl Abyss, “Gamescom 2021″de tanıttığı yeni fragman ile detaylı grafiklerle oluşturulan açık dünyada gerçek zamanlı savaş, ulaşım araçları ve sosyal faaliyetler gibi çeşitli içerikleri tanıttı.

Pearl Abyss’in şimdiye kadar göstermiş olduğu güçlü vuruş hissi uyandıran savaş aksiyonu da keyifli bir şekilde yeniden yorumlandı. Dokebilerle birlikte android robotlarla çarpışma sahneleri de komik bir şekilde ifade edildi. Benzersiz Dokebilerin güçlerini birleştirerek robotlara saldırdığı mizahi sahneler ve elektrikli süpürge, telsiz, çekiç, şemsiye gibi günlük hayatta kullanılan araçlarla özel yeteneklerini sergiledikleri hallerini de görebileceksiniz.

Sanal dünyada da tanıdık bir oyunu mümkün kılmak için eklenen Kore’ye özgü çeşitli unsurlar dikkat çekti. G-Star’da tanıtılan Kpop şarkısı “ROCKSTAR” remix versiyonuyla yeniden doğdu. Hanok binası, Haetae (unicorn-lion) gibi Kore’yi temsil eden çeşitli yapıların sanal dünya ile uyumlarıyla bir kat daha özelleşen DokeV dünyasına göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Gaming in Turkey

Gaming In Turkey I Gaming & Esports Agency I Oyun & Espor Ajans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu