Black Desert PC X Mobil X Konsol Heidel Şöleni 2021’i Sunuyor

Pearl Abyss, Black Desert PC X Mobil X Konsol Heidel Şöleni 2021’i Sunuyor

Abone Ol 
takipçi satın al
takipçi satın al

Pearl Abyss bugün yaptığı açıklama ile Black Desert PC X Mobil X Konsol Heidel Şöleni 2021 küresel kullanıcı etkinliğinin 19 Haziran’da çevrim içi olarak gerçekleştirileceğini duyurdu.

Tüm dünyadaki Black Desert kullanıcıları, kullandıkları platform fark etmeksizin etkinliğe katılabilecek.

Pandemide Güvenli ve Erişilebilir Çevrim İçi Etkinlik

Bu yıl düzenlenecek Heidel Şöleni, Maceracılara daha güvenli ve erişilebilir bir etkinlik ortamı sunan, pandemiden bu yana düzenlenen üçüncü çevrim içi kullanıcı etkinliği olacak.

Etkinlik, 19 Haziran saat 11:00’de (GMT+3) her Black Desert platformunun resmi YouTube ve Twitch kanalları üzerinden Korece, İngilizce, Rusça, İspanyolca, Türkçe, Portekizce, Japonca, Çince ve Tayca olmak üzere dokuz dilde canlı olarak yayınlanacak.

Pearl Abyss, Black Desert PC X Mobil X Konsol Heidel Şöleni 2021’i Sunuyor

Etkinlikte Pearl Abyss, Black Desert hakkında tüm platformlar için özel bilgiler paylaşacak ve kullanıcıların gönderdiği sorulara yönelik geri bildirimlerini iletecek. 2021 Yol Haritası’nın ikinci yarısı da duyurulacak ve tanıtım videosu aracılığıyla açıklanacak yeni sınıf da dahil olmak üzere yakında gelecek olan çeşitli içerikler açıklanacak.

Pearl Abyss, Black Desert PC X Mobil X Konsol Heidel Şöleni 2021’i Sunuyor

Airpod ve iPad Ödüllü Özel Etkinlik

Maceracıların özel ödüller kazanmak için katılabilecekleri canlı bir bilgi yarışması da gerçekleştirilecek. Heidel Şöleni sırasında kazananların Airpod Pro veya iPad Pro 12.9 ile ödüllendirileceği başka bir özel etkinlik de açıklanacak.

Heidel Şöleni 2021 hakkında daha fazla bilgiyi Black Desert’ın PC, mobil ve konsol için resmi web sitelerinde bulabilirsiniz. Yeni Into the WAVES videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Göz atın:   PUBG FPS Arttırma (Rehber)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!